17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Diviak
Diviak
vloženo: 10.2.2013 09:17
autor: mirojevo

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jeden z těch lepších ....

vložil: Radim Ďoubalík
vloženo: 29.1.2011 15:18
zobrazeno: 4963x
hodnocení: 69 hlasů



Komentáře:

30.1.2011 22:08 vložil Radim Knot
Pavle Vilšere genetický potenciál má až do zhasnutí to víme všichni, jen jsem reagoval na jmenovce Ďoubalíka. Srnec III TV je lovný a nikdo ho oficiálně nemůže hodnotit jako nesprávný odlov už v pěti letech. Tito srnci jsou teritoriální a pro oživení krve v daném teritoriu a dobrý zdraví chov, je zapotřebí i "zlaté" srnce III VT odlovit. Nemluvě o mysliveckém ulovení srnce ještě se silnou trofejí. Já bych pranýřoval spíše ty chovatele, kteří takové srnce nechají dojít až ke zpátečníkovi, což je pro mě velká chyba, kterou dělá mnoho hospodářů. V pěti letech už po sobě nechal dost potenciálu jak v srnách,tak v srncích a jeho místo by měl nahradit nový silný terirotiální srnec. Kolega Ďoubalík sám sdělil, cituji " dokážete si představit jak jsem reagoval...uloven před říjí... atd.", což jsem pochopil, jako že s odlovem nesouhlasil a proto jsem svůj příspěvek napsal. Myslivosti zdar!
30.1.2011 13:22 vložil Radim Knot
Kolegové myslivci, jestli má 7 let, tak na co čekat!! Každý srnec III VT je lovný, štěstí je když má takovou kvalitní trofej!! Jak píše muž z lesa Řáholce na předání genů měl času dost!!
30.1.2011 10:00 vložil Rumcajs
Lovci přeju Lovu zdar! a před hospodářem smekám za kvalitní práci při chovu zvěře. Tomáši: Někdo loví sedmileté srnce, co měli několik let možnost předat geny dál do chovu a někdo loví daněly na naháňce, že...
30.1.2011 09:13 vložil Radim Ďoubalík
Každý medailový srnec ulovený v 6 letech je lovný. Takové jsou kritéria. Ale musím se přiznat, že jsem klel taky, když mi ho kolega z našeho sdružení přivezl ukázat. Jsem mysl.hospodářem MS a tak si dokážete představit jak jsem reagoval, zvláště když byl uloveny počátkem říje. Po zjištění stáří jsem ale rychle vychladl. Vždyť i plody naší práce je třeba sklízet. Takže patří mezi ty lepší v našem MS.
29.1.2011 23:30 vložil jirka hanys
Tome, ten pán je myslivec,horší seš na tom Ty,seš prý lovec.
29.1.2011 20:20 vložil Tomaš hampejs
Škoda ho. To jsi myslivec?
29.1.2011 18:54 vložil crlikk
Dost dobrá trofej:))Gratulace a Lovu zdar!!!
29.1.2011 17:46 vložil jiří janek
Jaký je asi ten nejlepší....?
29.1.2011 17:45 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Dobrá trofej.
29.1.2011 16:41 vložil Mgr. Ondřej Bělka
No, tak to je pantáta! Lovu Zdar! Zřejmě úživná a klidná lokalita, ne?
29.1.2011 16:33 vložil Radim Knot
Na 7 let trofej jako hrom, spíše vyjimka!!! Lovu zdar!
29.1.2011 16:13 vložil Vojtěch Molnár
Dobrý srnec, upřímné Lovu Zdar!
29.1.2011 15:52 vložil Pavel Mansfeld
to je parada!
29.1.2011 15:43 vložil Luboš Dvořák
Trofej super, ale foto roku u mě né.
29.1.2011 15:32 vložil Radim Ďoubalík
Věk 7 let. Byl bodován Voltzovou metodou a dosáhl na 112,5 b CIC. Kromě váhy mu nechybí takřka nic.
29.1.2011 15:20 vložil jirka hanys
Lovu zdar!!!To je výška a perlení.4 roky??

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.