17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitální
Kapitální
vloženo: 26.9.2012 22:53
autor: Kamil Kolb

úlovky (svět)

Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
vloženo: 18.9.2015 07:34
autor: NH

trofeje

Kuba a Kubula
Kuba a Kubula
vloženo: 18.6.2019 06:57
autor: Petr Hruška

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

"Pohádková "říje 2013 SK I.

bodové hodnocení: 198 CIC
věk: 12 let

To,co jsme prožili s kamarádem o říji nelze slovy ani popsat.Sen ,"pochodit si mezi jeleny ",se nám splnil. Trofeje ,stářím a vzhledem ,jsou pomyslnou "třešničkou na dortě".
Ještě jednou dík Sv.Hubertovi a Dianě
PS:Tradice dodržujeme.Tento jelen je focen těsně po ulovení , tak jak navždy odešel ... zhasnul.
vložil: Milan Opava
vloženo: 26.10.2013 12:19
zobrazeno: 12960x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

2.11.2013 19:35 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
29.10.2013 10:24 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
28.10.2013 17:43 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
27.10.2013 14:22 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
26.10.2013 22:15 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
26.10.2013 21:11 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
26.10.2013 20:21 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
26.10.2013 19:34 vložil Leoš Lukášek
Lovu zdar Milane! Na Slovensko jezdím 15 let, ještě se mi nestalo, že bych odjel bez jelena. Je to pro mne jedna z nejlepších destinací.
26.10.2013 19:30 vložil slavomír špánik
Pripájam sa ku gratuláciam,Lovu zdar!
26.10.2013 19:09 vložil Igor Málik
Áno, je to pravda Patrol aj Milan, poznám mnoho priateľov z ČR, ktorí radi navštevujú SR kvôli nádherným poľovným zážitkom a nie len kvôli tomu. Aj ja mám pekné spomienky na lov srnčej na Morave a nie len na lov, ale aj na mnoho vynikajúcich kamarátov. Rád navštevujem túto vynikajúcu stránku a nesmierne ma potešia reakcie, keď čítam odozvu citujem,, áno to poznám bol som tam". Len nech nám to spoločne vydrží. S revírmi to v SR zatiaľ podľa môjho názoru a mojich informácii nevypadá až tak zle. Lovcom prajem ,,Lovu zdar,,
26.10.2013 19:07 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
26.10.2013 16:14 vložil petr husman
Lovu zdar
26.10.2013 14:00 vložil Milan Opava
Pro: patrol Naprostý souhlas. Té naší "společné" přírodě a lovu zdar
26.10.2013 13:27 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,moc dobré trofeje.
26.10.2013 13:08 vložil patrol
Přeji upřímné lovu zdar k ulovení velice dobrého jelena Vám i kamarádovi. Kdo nepoznal Slovenskou říji, neví o co přichází. Měli by jsme všichni děkovat za to, že se bratři na slovensku takto starají o své jelení bohatství a stále mají dobré jeleny. Jenom jim nepřeji to, aby v příštím roce po pronájmu honiteb nedopadli jako u nás.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.