17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon
Muflon
vloženo: 3.11.2019 23:21
autor: hubertushk

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Sluníčko občas hřeje
Sluníčko občas hřeje
vloženo: 9.3.2018 09:55
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Mateřídúška úzkolistá

Materiná dúška patrí medzi moje obľúbené liečivé bylinky kvôli jej neskutočnej vôni a priaznivým účinkom
vložil: Michal Ferdics
vloženo: 31.5.2016 01:44
zobrazeno: 1108x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

31.5.2016 21:03 vložil Jindřiška Padalíková
To bychom měli udělat mezinárodní košt !? :-)
31.5.2016 20:02 vložil Michal Ferdics
Ja ji použivám tiež na čaj spolu s rôznými druhmi mäty a meduňkou, pri nachladnutí alebo len tak večer po rozlietanom dni, nič lepšie nepoznám a spím jak miminko. Ale určite vyskúšam aj recept pána Netíka mám ješte z minulého roka demižônik jablkovice z vlastnej úrody, skúsim niečo dobrého prípraviť pre priateľov poľovníkov z východu oni majú radi všetko domáce pálené a takéto delikatesy obzvlášť. Kedže ja alkohol nepijem ja som skôr na čaj a vodu ale priateľom rád doprajem a mám veľký pozemok po starých rodičoch kde sú staré jabloňe, hrušky, slivky a hlavne marhuľe, čiže mám každý rok bohatú úrodu ovocia a poľovníci veľmi džemy nemusia takže sa väčšina vypáli. Prvá sa vždy minie naša legendárna barackpálinka (marhulovica) aj slivka a hruška Williamsovka sa len ťažko dočkajú budúceho roku ale jablkovica je dosť nevýrazná tak znej robím aj ja rôzné likéry napr. trnkový, šípkový a hlavne vyšňový aj orechovicu som už skúšal ale recept pána Netíka ma zaujal tohto roku určite vyskúšam!
31.5.2016 19:12 vložil Jindřiška Padalíková
Já ji usuším a používám na kašel, při chřipce a bolestech žaludku (čaj). Výborná je i při nespavosti. Sušenou zašiji do malého polštářku (přidávám i sušenou meduňku) - a spíte jako mimino. :-)
31.5.2016 14:19 vložil Jiří Netík
No přece ty blahodárné, já ji přidávám do ořechovky společně s mátou, meduňkou a dobromyslí. Kam se hrabe Jägermeister. 1***
31.5.2016 12:45 vložil Vladimír Grande
A priaznivé účinky sú ktoré !? 1*****
31.5.2016 08:56 vložil Jindřiška Padalíková
Taky ji sbírám. 1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.