17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
vloženo: 1.10.2019 20:31
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

rarita 2012
rarita 2012
vloženo: 20.3.2013 21:47
autor: Trlifaj Vladimír

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

Rys..
Rys..
vloženo: 5.3.2013 18:58
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363084 hlasování fotek (7 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První vycházka s novou brokovnicí

vložil: Michal Demel
vloženo: 11.11.2011 14:36
zobrazeno: 5498x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

12.11.2011 22:33 vložil Michal Driml
Omlouvám se že se mi to trochu přemnožilo, ale už vim čim to je takže promiňte mi to prosím
12.11.2011 22:32 vložil Michal Driml
Ta poutka u zbraní ze série CZ-USA tam nejsou protože tyto zbraně jsou určeny pro trh USA a američani nenosí zbraně na řemeni ale jen tak v ruce - takto mi to bylo sděleno v podnikové prodejně CZ UB, ale taky řikali že pro českej trh se dělaj i s poutky na řemen. Lovu Zdar
12.11.2011 22:32 vložil Michal Driml
Ta poutka u zbraní ze série CZ-USA tam nejsou protože tyto zbraně jsou určeny pro trh USA a američani nenosí zbraně na řemeni ale jen tak v ruce - takto mi to bylo sděleno v podnikové prodejně CZ UB, ale taky řikali že pro českej trh se dělaj i s poutky na řemen. Lovu Zdar
12.11.2011 22:20 vložil Michal Driml
Ta poutka u zbraní ze série CZ-USA tam nejsou protože tyto zbraně jsou určeny pro trh USA a američani nenosí zbraně na řemeni ale jen tak v ruce - takto mi to bylo sděleno v podnikové prodejně CZ UB, ale taky řikali že pro českej trh se dělaj i s poutky na řemen. Lovu Zdar
12.11.2011 17:20 vložil Tomáš Lenhart
A nová flintička začala úřadovat:-D Lovu zdar! P.S. pěkná zbraň
12.11.2011 11:10 vložil Ladislava Pliskova
tak at´se daří..
11.11.2011 23:27 vložil František Mlčoch
S těmi poutky je to poslední dobou tak jak píšete,nechápu to a je vidět ,že ne sám...
11.11.2011 18:39 vložil Krakonoš
aha, díky moc
11.11.2011 18:34 vložil Michal Demel
Brokovnice z této řady se prodávají bez poutek, nevím proč, ale ty se dají dokoupit zvlášť a puškař ti je namontuje.
11.11.2011 18:30 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!!Pěkná brokovnice.
11.11.2011 18:18 vložil Krakonoš
Ještě k té brokovnici oni ji neprodávají s úchytkami na řemen??? Jsem uvažoval že až si udělám zbroják a LL tak že bych si ji koupil. Diky moc.
11.11.2011 17:30 vložil Michal Demel
Lovu dík. Krakonoš: Ano je to ona. Tome taky doufám že zrzky budou padat, uvidíme zatím je na ně moc hezky.
11.11.2011 17:18 vložil tomas baca
lovu zdar ted aby tak padaly i ty zrzky
11.11.2011 17:09 vložil Krakonoš
Lovu zdar! Není to brokovnice CZ-USA Mallard?
11.11.2011 16:47 vložil Michal Demel
Lovu dík. Sedí perfektně, střelba je příjemná, jen si musím zvyknout na tužší chod spouští...oproti starému ZH
11.11.2011 16:16 vložil H.J.
Lovu zdar, moc pěkná brokovnice. Očividně vám doře sedí v rameni:-).

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.