17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životný
Životný
vloženo: 2.9.2015 00:20
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Kmotřičky  ...+1
Kmotřičky ...+1
vloženo: 23.2.2012 21:53
autor: Vít Hlavica

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Kulový troják Merkel
Kulový troják Merkel
vloženo: 6.1.2019 03:40
autor: jan chadt

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Stříbro

Včerejší naháňka..
vložil: Martin Prokop
vloženo: 13.11.2011 10:39
zobrazeno: 4078x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

15.11.2011 15:26 vložil Martin Prokop
Ještě jednou všem lovu dík..Taky mám radši individuální lov a tohoto kňoura jsem si nadělil k svátku.A je to můj první medailový.A popravdě mám z něj velkou radost.
15.11.2011 09:29 vložil Miroslav Franěk
Martine ,Lovu zdar! A k samotnému lovu naháňkou v oboře -"protí gustu žádný dišutát "jak se říká.Chce to mít jen těch 14 OOO.Zde není co závidět,já osobně preferuji individuální lov ve volné přírodě,ale kdybych na to měl ,využil bych toho i já.
14.11.2011 22:33 vložil Michael Brož
Přeji Lovu zdar!
14.11.2011 19:40 vložil Hofmeister Jan
Lovu Zdar! Nejsem pro lov trofejí na naháňkách,ale kdo se neustřelil kecá! Z pohledu oborníka, mohu za sebe říct,že 100% preferuji individuální lov. Příprava trofeje starého Kńoura,fakt trvá max.3hodiny i s obodováním a za 14tisíc stříbro,si měl za hodně,hodně dobrou cenu.A střbro,že by Sedlice? Lovu Zdar!
13.11.2011 20:38 vložil Martin Till
V tomto případě je můj předešlý komentář bezpředmětný,ještě jednou lovu zdar!!!
13.11.2011 19:01 vložil Martin Prokop
Leoši máš naprostou pravdu,na vyvaření zbraní stačí hodina.A zadarmo to určitě nabylo,tento kňour mě stál jen tak pro zajímavost a pro ty šťourali 14.000,-
13.11.2011 18:55 vložil Leoš Lukášek
Upřímně lovu zdar lovci za ulovení kňoura, na naháňkách v oborách se loví i dospělá zvěř. Ti lovci co na ně jezdí nestřílí zadarmo. A co se týče preparace a zjištění bodů podle CIC jsem toto schopen do dvou hodin po ulovení. Lovu zdar!
13.11.2011 18:33 vložil Martin Prokop
oprava šáhnout.
13.11.2011 18:30 vložil Martin Prokop
Lovu díky..vážil po vývrhu 120 věk 7 let.Kňour je z obory a potřebovali jsme udělat selekci chovu aby jsme mohli oživit krev.V oboře máme 130 kusů černé zvěře na 98 hektarech.Začala se nám tam objevovat lámavost páráků,tak jsme do toho museli troch šáhnouh.
13.11.2011 17:57 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!!
13.11.2011 12:30 vložil Scout Guard
Kňour z naháňky?? to mi nějak nejde k sobě.Včera uloven a dnes dopoledne už jsou zbraně venku a obodovány,to je fofr. Jinak Lovu zdar.
13.11.2011 12:29 vložil Josef Karaman
Lovu zdar!!
13.11.2011 12:19 vložil Martin Till
Píšeš naháňka,nejsou u nás na naháňkách povoleny lovit kusy jen do dvou let???Jinak samozřejmě lovu zdar,kňour je to dobrej!!!
13.11.2011 11:46 vložil Vladan Kováč
Lovu ! Dobrej knour
13.11.2011 10:54 vložil Jaroslav Novotný
Kapitální kousek,kolik vážil?Jinak velké LOVU ZDAR!!
13.11.2011 10:42 vložil Martin Melichar
Moc hezké,LOVU ZDAR !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.