17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Nutná sebeobrana
Nutná sebeobrana
vloženo: 30.10.2013 09:41
autor: Standa Kysela

úlovky (svět)

Rusko 2019
Rusko 2019
vloženo: 27.10.2019 04:23
autor: mirojevo

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

Plastické obrazy se mně moc líbí
Plastické obrazy se mně moc líbí
vloženo: 30.3.2020 20:40
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Narodni vystava Ostrava 2011

Dobře to dopadlo!!
vložil: Bolek Jan
vloženo: 10.4.2011 21:03
zobrazeno: 1907x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 21:06 vložil Bolek Jan
Važeny pane Plevak, ja mam psa pouze pro pracovni učely a že je dobra to se potvrdilo na posledni klubove vystavě v Hlučině. Do žadne party znamych a rozhodčich nepatřim , chovnost mam a že je to s 2x CAC a NV za to muže pouze fena a ne nějaky rozhodči.
16.5.2011 08:47 vložil Martina Bednářová
Pane plevák kdyby jste se podíval do mého profilu tak tam mám psíky s poháry. Ty poháry jsou všechny za práci psů ze zkoušek a různých memoriálů!!!! Z výstay tam nenajdete ani jeden!! Přeberte si to jak chcete. A souhlasím s p. Martínkovou, že házet všechny do jednoho pytle je pitomost. Cítím závist!!
11.5.2011 13:18 vložil Petra M
Nemůžete ovšem všechny házet do jednoho pytle. Někdo se na výstavě objeví opravdu jen kvůli chovnosti a má úspěch, o to větší radost. Když ten pes na to má, tak to ocenění dostane na jakékoli výstavě.
26.4.2011 20:42 vložil Radek Plevák
preferuji pracovní psíky , kteří "si na výstavu jen tak odskočí" , aby se ukázali a splnili povinnost při uznání chovnosti,když je takovej úspěch , klobouk dolů a gratulace, a neběhali od výstavy k výstavě , samo že si majitel vybírá jen tam kde má známé , aby uspěl , jinam si netroufnou , protože se bojí aby náhodou ... zkoušky jen našlapaných.... prostě sport, atd... ale zde se nechci pouštět do diskusí ....víme proč,tak se nezlobte děkuji
14.4.2011 19:55 vložil Martina Bednářová
Pane Plevák nevím co jste myslet tím sportem,ale po výstavách nechodíme ani já ani pan Bolek byli jsme to ze srandy vyzkoušet a holt oba jsme měli uspěch......!!!!
13.4.2011 21:45 vložil Radek Plevák
Dobrý den , přijměte gratulaci k úspěchu , můžete zveřejnit více info o fenečce ?? ..možná bude lepší vzkazem ..než se pouštět do trapných diskusí s lidma co neví , která páčka .-) a mají to jako sport... Děkuji
13.4.2011 09:43 vložil Petra M
o úspěchu jsem už slyšela a taky gratuluji :)
12.4.2011 14:38 vložil Martina Bednářová
Byl to super den. Jen se Kerča mohla dívat do foťáku a ty jsi mohl ty poháry postavit. Jinak ještě jednou GRATULACE!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.