17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Cíl chovu III. - Ze života jednoho srnce
Cíl chovu III. - Ze života jednoho srnce
vloženo: 12.8.2015 15:58
autor: Jiří Novák KL

úlovky (svět)

Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
vloženo: 30.8.2020 17:39
autor: hubertushk

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když to někdy nejde

Chvilku pila šlapala a najednou konec. Ruka už mě bolela od startování a tak jsem vzal do roky bezporuchový stroj. Starou ,dobrou odvětvovačku. Když jsem se ale dostal k těm silným sukům, řekl jsem si ,"tak to teda nezvládnu"a šel jsem oživit pilu. Podařilo se!!!
vložil: jiri rajs
vloženo: 16.11.2020 21:40
zobrazeno: 3371x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

17.11.2020 19:16 vložil Jiří Netík
Jirko, klobouk dolů.
17.11.2020 18:27 vložil jiri rajs
Paní Padalíková, musel jsem to zdokumentovat, pro případ, aby se vědělo kudy jsem šel do Hubertova revíru.
17.11.2020 16:28 vložil Vlasta Szo"keová
1***
17.11.2020 11:01 vložil František Mlčoch
Jasně Jiří...
17.11.2020 10:29 vložil Jindřiška Padalíková
A ještě se sám zdokumentuje ! Palec nahoru!
17.11.2020 10:16 vložil Karel Daněk
1***
17.11.2020 08:17 vložil Josef Panic
I pila má svou hlavu, asi jsi ji uštval.
17.11.2020 06:31 vložil Josef Vršan
Tak je to správné 1***
16.11.2020 23:36 vložil Jaroslav Vlosovský
Pomáhej pánbůh. Ale stejně jsi to musel odmakat sám...1***
16.11.2020 22:28 vložil jiri rajs
No vidíte, zase dvakrát, to asi tou sekerou.
16.11.2020 22:26 vložil jiri rajs
Franto, každý máme pro dřinu jinou míru. Já jsem velkej držgrešle. A když můžu mít něco zadarmo, tak toho využiju. Podívej, tak krásnej vzduch a zadarmo, fitcentra jsou teď zavřená a já mám tady fitcentrum taky zadarmo. Nikdo mě nesleduje, abych náhodou neudělal víc shybů než on a i prdnout si můžu kdy chci. No a domů jedeš pak krásně utahanej a spojenej a víš, že jsi pro sebe něco udělal dvakrát a hlava jak je krásně vyčištěná.
16.11.2020 22:26 vložil jiri rajs
Franto, každý máme pro dřinu jinou míru. Já jsem velkej držgrešle. A když můžu mít něco zadarmo, tak toho využiju. Podívej, tak krásnej vzduch a zadarmo, fitcentra jsou teď zavřená a já mám tady fitcentrum taky zadarmo. Nikdo mě nesleduje, abych náhodou neudělal víc shybů než on a i prdnout si můžu kdy chci. No a domů jedeš pak krásně utahanej a spojenej a víš, že jsi pro sebe něco udělal dvakrát a hlava jak je krásně vyčištěná.
16.11.2020 21:47 vložil František Mlčoch
Jiří, nadřel ses snad v životě málo?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.