17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Z  nástřelu
Z nástřelu
vloženo: 1.3.2012 11:35
autor: chasse

úlovky (svět)

tetrov hlucháň v Rusku
tetrov hlucháň v Rusku
vloženo: 27.1.2015 19:17
autor: mirojevo

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Výstava trofejí Č. Krumlov 2011

horní řada jezevci, zbytek lišky
vložil: Michal Šimončík
vloženo: 19.5.2011 18:07
zobrazeno: 2349x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

24.5.2011 00:01 vložil Michal Šimončík
nic lepšího mě nenapadlo, a přímo medaile myslivecké jsem zatím taky nikde nenašel :-( bohužel
23.5.2011 10:41 vložil Martin Vojtěch
Moc díky za tip!!!
22.5.2011 09:55 vložil Michal Šimončík
http://sportovniceny.cz/scripts/zbozi.php?num_all=22&POCETMAX=15&Trideni=VahaProOddeleni%20DESC,JmenoZbozi&KID=2 zkus to tady. sou zde prázdný medaile a stačí jen malá samolepka s motivem zvěře a budou krásný medaile. ty samolebky si myslím, že nebude velký problém
21.5.2011 19:18 vložil Martin Vojtěch
Tak jsem teď asi půl hodiny hledal na internetu a bez úspěchu. Neměl by jsi možnost se zeptat, kde je u Vás na okrese nakupují???
21.5.2011 18:53 vložil Michal Šimončík
zkus na internetu, nebo sem je viděl i v nekterých mysliveckých katalozích...nebo normálně obchod nebo katalog s pohárama a medailema pro vítěze a tam mají občas taky myslivecký.
21.5.2011 16:31 vložil Martin Vojtěch
Také by mně zajímalo, zda se dají někde sehnat - zakoupit.
21.5.2011 15:36 vložil Petr Waclawek
Měl bych dotaz na medaile, nevíte kde by se daly sehnat? Jinač pěkná prezentace trofejí.
20.5.2011 17:35 vložil Michal Šimončík
by mě zajímal ten záporný hlas od Martina,,?? důvod?? neodůvodněná záporná kritika v podobé záporného hlasu mi přijde dost ubohá...a není to první kritika bez vysvětlení
19.5.2011 20:58 vložil Michal Šimončík
lépe je vidět medaile na mé další fotce vložené 19.05.2011.... lišky dostávají medaile se zobrazením lišky... srnci se zobrazením srnce atd...
19.5.2011 20:54 vložil Michal Šimončík
také jsem letos přispěl :-) má liška je ta v prostřední řadě napravo :-)
19.5.2011 20:52 vložil Michal Šimončík
ano, bylo rekordně medailí,,,letos ))))
19.5.2011 20:48 vložil Petr Šipon
Tyto medaile jsou v Kaplici (výstava trofejí Kaplicka a Krumlovska) dávány již několik let ke každé trofeji, která na některou z těch tří dosáhne (taky jednu bronzovou lišku už doma mam). A letos je na této výstavě uděleno 38 medailí celkově, pokud vím, je to zatím asi nejvíc za jednu sezónu.
19.5.2011 20:48 vložil Michal Šimončík
co já vím a pamatuji, tak vždy medailové trofeje dostávaly nějaké medaile,,, dříve namalované dnes již po několik let tyto... jsou pekné a potěší :-)
19.5.2011 20:30 vložil Martin Vojtěch
Líbí se mi prezentace a líbí se mi i přidělení vzpomínkových (upomínkových) medailí. U nás na okrese jsem nikdy nic takového neviděl, ba ani na jiném okrese v našem okolí. To je u Vás běžná praxe???

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.