17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 4.11.2019 21:58
autor: hubertushk

úlovky (svět)

Bezoár Ibex v Turecku
Bezoár Ibex v Turecku
vloženo: 15.1.2019 08:34
autor: Radek

trofeje

jeleň
jeleň
vloženo: 3.10.2014 15:31
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

TAKOVÝ BYL PRO MNE ROK 2014

Kamarádi a přátelé myslivosti, se kterými jsem prožíval krásné chvíle v roce 2014.
vložil: Jaroslav Vlosovský
vloženo: 27.1.2015 00:16
zobrazeno: 4022x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

1.2.2015 14:15 vložil Jaroslav Novotný
A proč bych nemohl pozvat?Od hospodáře jsem to povolený měl,nic mi v tom nebránilo.
1.2.2015 13:50 vložil Milan Flora
Jardo, není nad dobré kamarády...1***
30.1.2015 04:15 vložil Jaroslav Vlosovský
Maruško zdravím tě i celou rodinu.Věřím,že to letos zvládnu. Tebe rád opět uvidím.
29.1.2015 14:03 vložil marie stanikova
..Jardo už se vidím,zase přijed,něco ulovíme....
29.1.2015 07:46 vložil jana hulinova
1+++
28.1.2015 02:16 vložil Jaroslav Vlosovský
Pro Jendu Nováka z Písku….Jendo a to se budeš divit,že Jarda Novotný mně i jako nelovec pozval k nim na naháňku. Bohužel jsem nemohl přijet a Jardovi jsem se omluvil. Takže tvé konspirativní počítačové teorie vyplívající z absolutní neznalosti a ze zaujatosti vůči mně, se opět nepotvrzují. Přeji ti hodně zdraví a klidu v duši.
27.1.2015 23:23 vložil Vlasta Szokeová
Pěkná památka !!!
27.1.2015 21:17 vložil Jan Novák
Jaroslave Novotný nediv se , nejsi lovec a nemáš na co Jaroslava pozvat...
27.1.2015 20:35 vložil Michal Tůma
Jardo, ještě jednou klobouk dolů za tvou proměnu..!!!
27.1.2015 18:26 vložil jelen58
Tak je to správný a tak to má být.
27.1.2015 14:19 vložil Kanina Lubomír
1***
27.1.2015 12:43 vložil Igor Málik
To by bolo stretko, keby sme sa všetci zišli.
27.1.2015 10:31 vložil Kamil Plíšek
Pěkný kus republiky jsi Jardo objel, mnoho dobrých lidí poznal, jen tak dál. Samozřejmě Vás s Miškou zdravíme, já i Veru.
27.1.2015 09:22 vložil Děda z lesa
Myslivecké tablo, ale tradičně skoro samá ženská... - 1*
27.1.2015 08:45 vložil Lubomír Prokeš
1****
27.1.2015 08:40 vložil Jindřiška Padalíková
Pěkná koláž pro vzpomínku. 1***
27.1.2015 06:22 vložil Irena Procházková
Jardo je to supr 1****
27.1.2015 05:55 vložil Jaroslav Novotný
Taky jsem Tě čekal,nedočkal jsem se.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.