17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první
Můj první
vloženo: 7.10.2014 22:01
autor: Emil Vogel

úlovky (svět)

Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
vloženo: 7.2.2017 09:52
autor: Radek

trofeje

pan srnec
pan srnec
vloženo: 3.3.2012 13:53
autor: luděk skácel

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

*
*
vloženo: 31.5.2018 13:42
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ze šoulačky, bratrance.....

vložil: marcela boulova
vloženo: 16.8.2011 21:27
zobrazeno: 3405x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

19.8.2011 22:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Jirko,již nepíši pane Jáchim,to je slovo"do pranice",jsi první,kdo uznal veřejně svoji chybu.Mám radost o to větší,že jsi mladý myslivec a že se snažíš se ještě něčemu přiučit.Věř,že většina z nás,kteří měli i negativní připomínky,to mysleli většinou dobře,naše myslivost prochází složitým obdobím,proto tím více bychom měli alespoň dbát na dodržování českých mysliveckých tradic.Sám vidíš na těchto stránkách,že někoho již obtěžuje-pravý bok-levý bok,zálomek-úlomek.Myslivcem se nikdo nestane tím,že složí zkoušky,myslivec se učí celý život(pokud chce)Lovcem se člověk stane snadno,střílet se naučí také,ale Myslivec,to je již slovo,škoda,že někteří z nás již vše ví a všude byli a potom i dobře myšlené připomínky si berou jako,div ne jako útok na svoji osobu.Nemělo by přeci cenu,abychom nekriticky stále jen psali od zhora dolů-Lovu zdar,jen tak dál.Já sám se velice rád podívám na úlovky,pokud jsou"na výši",a věř,že nezávidím,nalovil jsem se tolik,že závist je mě cizí.Přeji Ti,abys svůj myslivecký život prožil v radosti,přeji vše dobré....
19.8.2011 20:36 vložil marcela boulova
dobry den pane Lengyel , omlouvam se vsem sem začatečník , dám na vase slova a priste se budu snazit dat lepsi fota :D
18.8.2011 23:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak pane Jáchym,viděl jsem zde již několik stovek fotografií,ale Vaše,to je něco nevídaného.Vám totiž nic neříkají myslivecké tradice a vše co k nim patří,není nic platné,že máte přímluvce,který Vaše fopa omlouvá vším možným.Navíc,ještě neuznáte výhrady kolegů,své hrubé nedostatky si sám zdůvodníte-jsou to rejpalci.Víte,každý může chybovat,je to lidské,ale dát sem tři fotky a jedna horší než druhá....polepšete se
18.8.2011 21:43 vložil marcela boulova
vy ste opravdu rejpalci!!! na dvorku můžeš našoulat možná tak ty prase :D
17.8.2011 12:43 vložil Jiří Břeň
Kam ta naše Myslivost spěje? To ho bratranec našoulal na dvorku? Myslivecké tradice ,a vůbec pocta ulovené zvěři ??? Jinak Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.