17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý srnec 97 bodů CIC
Dobrý srnec 97 bodů CIC
vloženo: 1.2.2013 09:41
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363070 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec ke 30tým narozeninám

Srnce jsem pozoroval delší dobu.Dne 8.8.2012se mi ho podařilo našoulat a následne ulovit.Po ráně na komoru srnec odběhl asi 100m.Dosled jsem provedl se svým FXH Cirem z úsovska,jeho první vcelku dlouhý dosled.Pro mě dvojnásobná rsdost. Loven KB zh 7x57r 11,2g SaB spce.Odhad věku asi 5let
vložil: Antonín Pavelka
vloženo: 9.8.2012 19:52
zobrazeno: 3256x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

19.1.2013 18:09 vložil Jiří Lengyel,starší
1**
15.8.2012 12:47 vložil Adam Lomozník
Tondo Lovu zdar ! A myslím si, že sněho mám jeden parůžek který jsem našel.Ještě jednou Lovu zdar !
12.8.2012 19:31 vložil Antonín Pavelka
Souhlas Lovu Dík Švagře.
12.8.2012 18:35 vložil Robin Daňa
Ještě nednou LOVU ZDAR!!!! Sprnec je to opravdu dobréj a jsem si jistéj, že bronz to určitě bude!!! Taky gratuluji k úspěšné dohledávce, protože úspěšná dohledávka je důležitější než samotný odlov a majitele psa to zahřeje u srdíčka. O to je to krásnější, když si ho slovil a ještě ti ho tvůj pes dohledal.
12.8.2012 10:58 vložil Antonín Pavelka
Lovu dík chlapi.I když to tak na fotce nevypadá srnec je opravdu dobrej.Bohuslave plomba tam je akorat není vydět a vždy ji mám venku sebou a zrovna na tvých fotkách ji skoro nikde nevydím tak se dívej první na sebe než něco napíšeš. Zdar
11.8.2012 11:20 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
10.8.2012 17:24 vložil Pavel Hecsko
Toníku, ještě jednou LOVU ZDAR! Ulovil jsi dobrého lovného srnce..už se těšín, až zasedne amatérská komise cic a řádně ho obodujeme a hlavně zapijeme...chválím i za zdařilou fotku, jde vidět, že jsem Tě hodně ovlivnil..:-) Lovu zdar, lesu zdar....
10.8.2012 15:26 vložil Martin Křížek
Lovu Zdar!!! Dobrý srnec Tondo...
10.8.2012 10:45 vložil Aleš Frančák
Lovu zdar ! Moc dobrý srnec
10.8.2012 06:16 vložil Josef Vršan
Lovu zdar -dobrý srnec
9.8.2012 23:32 vložil Vlastimil Pavlíček
Zdar Tondo, dobrý srnec !!! Přeji lovu zdar !!!
9.8.2012 23:12 vložil ivan strelec
Pekne foto, Blahoprajen ...
9.8.2012 22:33 vložil David Toman
Dobré srnec na vrcholu sil,to potěší.Lovu zdar!!!
9.8.2012 22:07 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
9.8.2012 21:44 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar Tondníku jen si dej pozor na rejpali že není vidět plomba všichni jí u sebe nosíme :-))
9.8.2012 21:36 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!
9.8.2012 21:22 vložil Milan Jirmann
Přeji hodně zdraví. Parádní srnec. LOVU ZDAR!!!
9.8.2012 20:14 vložil Milan Ječný
Tondo,dobrý srnec.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.