17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnčí starý pán
Srnčí starý pán
vloženo: 23.7.2016 00:10
autor: Jakub Grundman

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760978 komentářů fotek (7 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší liška

Konečně napadlo trochu sněhu, tak jsem i já moh konečně vyrazit na lišky. Újeď byla pravidelně navštěvovaná, ve 21.45 jsem zasedl. Po dvaceti minutách se od lesa odloupl černý stín, ale nějak se mi nezdál. Byla to kočka, která přišla na nějáký ten pamlsek. Po deseti minutách se zadívá do lesa a vyklízí pole. To znamená jediné,na blízku je liška. Po chvilce vychází od lesa další stín, po chvíli vím, že je to liška. Obchází újeď, ale až k ní nejde. Po chvilce ji vidím mezi kmeny malých jasanů, ale nechci riskovat střelbu brokem mezi ně. Pak se mi ztratí. Nevadí, času mám dost a buď se vrátí nebo přijde jiná. Asi za dvacet minut slyším kroky ve sněhu, z leva přichází další liška. Přijde až k újedi, sebere kousek nachystané dobroty a asi 15m od újedi baští. Je sice naširoko, ale na hraně brokového dostřelu, tak s nachystanou zbraní čekám, co bude. Po chvilce mi liška mizí ve tmě. Nevadí, že zkušenosti vím, že újeď obejde a vrátí se. Asi za minutu se objevuje vpravo a pomalým krokem míří k újedi. K té sem už ji dojít nenechal. Srovnám kříž s lopatkou a padá rána. Liška zůstává v ohni. Mladého lišáka jsem ulovil ve 22.48, brokem 4mm. Lovu zdar přátelé!
vložil: Jiří Šikl
vloženo: 6.1.2021 10:45
zobrazeno: 6129x
hodnocení: 35 hlasů



Komentáře:

7.1.2021 20:47 vložil Radek Dlouhý
Lovu Zdar!
7.1.2021 16:40 vložil Milan Jirmann
LOVU ZDAR!!!
7.1.2021 15:52 vložil Jiří Šikl
Děkuji všem za přání, Lovu zdar!
7.1.2021 06:18 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
6.1.2021 22:45 vložil Jiří Stránský
Díky za příběh, Lovu zdar!
6.1.2021 22:37 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
6.1.2021 22:33 vložil Jiří Netík
Jiříku, lovu zdar!
6.1.2021 21:38 vložil Lukáš Bernklau
Lovu zdar!
6.1.2021 21:01 vložil Lubomír Černý
Lovu zdar.
6.1.2021 19:57 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar, Jirko.
6.1.2021 19:56 vložil Jindřiška Padalíková
Lovu zdar !
6.1.2021 18:50 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
6.1.2021 14:56 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
6.1.2021 13:35 vložil P
Paráda! Lovu Zdar Jirko!
6.1.2021 13:16 vložil Jiří Šikl
Je to foťákem Petře, zbarvení normální.
6.1.2021 13:05 vložil Milda Hájek
Lovu zdar !
6.1.2021 12:55 vložil Kamil Plíšek
"Lovu zdar!" a díky za příběh!
6.1.2021 11:03 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!Dík za příběh:)
6.1.2021 10:57 vložil Petr Hruška
Lovu zdar i tobě, Jirko. Sníh je sníh, s tím nikdo nic nenadělá. Je nějakej zvlášťně světlej, nebo to dělá foťák

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.