17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
vloženo: 24.2.2016 13:58
autor: Radek

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362797 hlasování fotek (1 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Narodni vystava Ostrava 2011

Dobře to dopadlo!!
vložil: Bolek Jan
vloženo: 10.4.2011 21:03
zobrazeno: 1903x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 21:06 vložil Bolek Jan
Važeny pane Plevak, ja mam psa pouze pro pracovni učely a že je dobra to se potvrdilo na posledni klubove vystavě v Hlučině. Do žadne party znamych a rozhodčich nepatřim , chovnost mam a že je to s 2x CAC a NV za to muže pouze fena a ne nějaky rozhodči.
16.5.2011 08:47 vložil Martina Bednářová
Pane plevák kdyby jste se podíval do mého profilu tak tam mám psíky s poháry. Ty poháry jsou všechny za práci psů ze zkoušek a různých memoriálů!!!! Z výstay tam nenajdete ani jeden!! Přeberte si to jak chcete. A souhlasím s p. Martínkovou, že házet všechny do jednoho pytle je pitomost. Cítím závist!!
11.5.2011 13:18 vložil Petra M
Nemůžete ovšem všechny házet do jednoho pytle. Někdo se na výstavě objeví opravdu jen kvůli chovnosti a má úspěch, o to větší radost. Když ten pes na to má, tak to ocenění dostane na jakékoli výstavě.
26.4.2011 20:42 vložil Radek Plevák
preferuji pracovní psíky , kteří "si na výstavu jen tak odskočí" , aby se ukázali a splnili povinnost při uznání chovnosti,když je takovej úspěch , klobouk dolů a gratulace, a neběhali od výstavy k výstavě , samo že si majitel vybírá jen tam kde má známé , aby uspěl , jinam si netroufnou , protože se bojí aby náhodou ... zkoušky jen našlapaných.... prostě sport, atd... ale zde se nechci pouštět do diskusí ....víme proč,tak se nezlobte děkuji
14.4.2011 19:55 vložil Martina Bednářová
Pane Plevák nevím co jste myslet tím sportem,ale po výstavách nechodíme ani já ani pan Bolek byli jsme to ze srandy vyzkoušet a holt oba jsme měli uspěch......!!!!
13.4.2011 21:45 vložil Radek Plevák
Dobrý den , přijměte gratulaci k úspěchu , můžete zveřejnit více info o fenečce ?? ..možná bude lepší vzkazem ..než se pouštět do trapných diskusí s lidma co neví , která páčka .-) a mají to jako sport... Děkuji
13.4.2011 09:43 vložil Petra M
o úspěchu jsem už slyšela a taky gratuluji :)
12.4.2011 14:38 vložil Martina Bednářová
Byl to super den. Jen se Kerča mohla dívat do foťáku a ty jsi mohl ty poháry postavit. Jinak ještě jednou GRATULACE!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.