17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ukončení zimní sezóny 2018/19
Ukončení zimní sezóny 2018/19
vloženo: 3.3.2019 19:32
autor: Josef Pouk

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
vloženo: 8.7.2020 18:36
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243705 fotek (0 dnes)
  • 8555 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

letos třetí prase v řepce

18 května v 21:00 se zadařilo. Na hromadu mi přišli 3 bachny ze 17 selatama a tahle lončačka s nima.. Zůstala v ohni raží 7x64 sellier & bellot exergy 11,2g.
vložil: Luboš
vloženo: 23.5.2011 20:07
zobrazeno: 3689x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 13:13 vložil Luboš
S ulovením byl problém. Na posedu jsem byl dvakrát až napotřetí se mi to povedlo ulovit.. Díky tomu, že tam je velký nezasetý místo. A držela se od bachen dál.
24.5.2011 21:37 vložil Ondřej Kratochvíl
pokud se k ní tak chovali tak je to divný a neni s tim ulovením žadnej problem.Přeju Lovu zdar!
24.5.2011 12:16 vložil Luboš
Lovu dík. ALe ty 3 bachny jí pořád odhaněli!! Měl jsem štestí že tam bylo velké nezaseté místo a byla pořád nakraji tý řepky..
24.5.2011 06:21 vložil Josef Vršan
Samozřejmě překlep 17 nástupců
24.5.2011 06:20 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dle popisu tam bylo ještě dalších 17 nástpců nové generace, takže se jedná o správnou volbu
24.5.2011 05:46 vložil Miroslav Komárek
Lovu zdar přeji!
23.5.2011 23:56 vložil Petr Volš
To jsou zase zcestné kecy. Lovu zdar, 1+
23.5.2011 22:12 vložil Ondřej Kratochvíl
A černá zvěř nás sežere akorát tak pokud se s ní nenaučíme hospodařit!Protože "vystřílet" nejde...
23.5.2011 22:04 vložil Ondřej Kratochvíl
Jasný ale pokud je sama s dalšíma dvěma staršíma bachyněma tak je jednoznačně postavená v tlupě jako bachyně tudíž je jí rozhodně škoda!A označení lončák je v dnešní myslivosti taky poněkud zcestné a potřebovalo by trošku změnu.
23.5.2011 21:55 vložil Zbyněk Oliva
Souhlasím s panem Jirmannem, jinak lovci přeji Lovu zdar!!
23.5.2011 21:37 vložil Milan Jirmann
Jaká nástupkyně? Tohle je evidentně loňské sele. Právě taková prasata se musí lovit, aby se alespoň částečně snižovaly stavy nebo se stane, že nás brzy černá sežere. LOVU ZDAR!!!
23.5.2011 20:50 vložil Ondřej Kratochvíl
Není to trošku z cesty střelit bachyňku z rudlu ve kterém jsou selata?Byla to nástupkyně jedné z těch starších....Až se český myslivec naučí hospodařit s černou zvěří to bude zázrak...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.