17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
vloženo: 24.2.2016 13:58
autor: Radek

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (66 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec

srnec byl uloven 26.5.2011 v 19:00 v MS Vojšice Hrubá Vrbka ráží 222.REM. ranou na krk vzdálenost cca 70 metrů asi 5 minut po té co sem si sedl na kazatelnu,po ráně uběhl ještě asi 70 metrů,je to letos první srnec ulovený v našem MS a můj první vůbec,Lovu zdar!
vložil: Adam Ďuga
vloženo: 27.5.2011 14:29
zobrazeno: 4117x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

17.6.2011 19:50 vložil Ladislav Svoboda
Lovu zdar Adame. Na prvního se fakt nezapomíná :-)
31.5.2011 13:21 vložil Jaroslav Zeman
Upřímné LOVU ZDAR!!!!
31.5.2011 10:05 vložil Filip Tureček
Upřímné Lovu zdar k prvnímu :)
29.5.2011 21:40 vložil Michal Kočár
Přeji Lovu Zdar k prvnímu srnci.
28.5.2011 12:49 vložil Blaser R93
Lovu Zdar Adame k prvnimu.
27.5.2011 20:21 vložil Roman Karasek
Lovu zdar a gratulace k prvnímu.
27.5.2011 20:12 vložil František Mlčoch
LOVU ZDAR!Správný první srneček....Na toho se nikdy nezapomíná!Hlavně fest zapít!!!!!
27.5.2011 17:07 vložil Tomáš Mička
Lovu zdar Aďas.Gratuluju k prvnímu srnci.
27.5.2011 17:04 vložil Adam Ďuga
Díky všem za gratulace a názory
27.5.2011 16:27 vložil Josef Vršan
Lovu zdar k prvnímu
27.5.2011 16:17 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar k prvnímu!
27.5.2011 15:53 vložil Václav Osička
Lovu zdar Adame!První je první-na toho se nezapomíná!Doufám že si ho pořádně zapil :)
27.5.2011 15:33 vložil Radek Švarc
Lovu zdar k prvnímu. Malá trofej - velký zážitek :o)
27.5.2011 14:59 vložil Mirek Sova
Ukázkovej paličkář,Lovu zdar!Ale musím souhlasit s patrolem,ranu na krk bych volil vyloženě na jistotu což 70 metrů je už dost.
27.5.2011 14:56 vložil Martin Slaný
Knoflík jak má být...akorát bych spíše volil komorovou ránu...Lovu zdar k ulovení prvního kusu srnčí zvěře!
27.5.2011 14:55 vložil Martin Hél
lovu zdar
27.5.2011 14:52 vložil patrol
Přeji lovu zdar, správně začínáš s prvním srncem u bulkaře. Jen malá poznámka, s tou ranou na krk si to příště rozmysli, obvzlášť z ráží 222 REM. Jak jsi psal, odběhl ještě 70 metrů, rána na krk musí být jistá, aby zůstal v ohni jinak pro průstřelu dýchací trubice je srnec většinou odsouzen na dlouhé trápení při nedohledání a na takovou ránu musí být už dobrý barvář.
27.5.2011 14:39 vložil Zbyněk Oliva
Je nejlepší začínat na těchto srncích. Lovu zdar!!!
27.5.2011 14:31 vložil Fergus
Lovu Zdar k prvnímu
27.5.2011 14:31 vložil LukasR
lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.