17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen evropský
Jelen evropský
vloženo: 22.9.2019 21:15
autor: Tomáš Cibulka

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362793 hlasování fotek (70 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 17 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

včerejší srnec

letošní první
vložil: Lucie Čápová
vloženo: 31.8.2011 15:23
zobrazeno: 5529x
hodnocení: 71 hlasů



Komentáře:

5.10.2011 21:35 vložil Jindřich Drahokoupil
LOVU ZDAR! krásná fotka a ještě lepší lovkyně :) jěště jednou LOVU ZDAR!
7.9.2011 18:48 vložil Luboš Kořínek
Lovu zdar ! :)
7.9.2011 18:37 vložil Luboš Kořínek
Lovu zdar ! :)
5.9.2011 07:01 vložil Luboš Mrkvica
Ahoj Lucko,přeji Ti lovu zdar,Luboš z kačen.
3.9.2011 07:16 vložil Jan Aubus
Ahoj Lucko,LOVU ZDAR, paráda.
2.9.2011 20:33 vložil Lesáček
Hmm tak děkuju za popis :D
2.9.2011 16:48 vložil Fergus
Lovu zdar,pěkný srnec, jde vidět i obrovská radost na tobě. jen tak dál. :-)
1.9.2011 13:56 vložil Pavel Číp
Upřímě přeji LOVU ZDAR k letošnímu prvnímu srnci.
1.9.2011 13:39 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar! 1*
1.9.2011 11:31 vložil Václav Novák ml.
Lovu zdar! Pěkná fotka.
1.9.2011 01:16 vložil Petr Kříž
Upřímné lovu zdar Luci...
31.8.2011 23:55 vložil Josef Novák
ale péťo, ty už ho tam máš místo kulovnice co? :) Lovu Luci :)
31.8.2011 23:04 vložil Ivo Opravil
Lovu zdar,dobrý srnec,hezká "laňka"........ :-)
31.8.2011 20:56 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Vše pěkné...
31.8.2011 20:54 vložil Petra Pokorná
Luci, "Lovu zdar", pěkná fotka a flintička :-)
31.8.2011 20:53 vložil Richard Kronika
LOVUZDAR
31.8.2011 20:31 vložil Petr Fuks
Lovu zdar,Lucko. Tak se zadařilo! Povedená fotka:-)
31.8.2011 20:25 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar Luci, moc pěkně to držíš :-)
31.8.2011 20:15 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
31.8.2011 19:12 vložil Jaroslav Novotný
Dobrý odstřel,k prvnímu LOVU ZDAR.
31.8.2011 18:39 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, chtěl jsem napsat, že by bylo lepší mít klobouk na hlavě, ale pak bychom přišli o pěkný pohled :-)
31.8.2011 17:42 vložil Tomáš Dolanský
Lovu zdar!Hezká fotka.
31.8.2011 17:32 vložil Roman Erban
lovu zdar
31.8.2011 16:59 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
31.8.2011 16:52 vložil Milan Flora
Lucko, k letošnímu prvnímu, Lovu Zdar!!! Dobrá rána, když zůstane srnec v ohni.
31.8.2011 16:34 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar...
31.8.2011 16:23 vložil Lucie Čápová
Lovu zdar, srnec střelen na strništi na 80m ve 20:05hod., po ráně na komoru z ráže 7x57 zůstal v ohni.
31.8.2011 16:18 vložil Štefan
Letošní prvný lovu zdar tak není ešte posledný že ano.
31.8.2011 16:17 vložil michal velecký
Lovu zdar!Hezká fotka.
31.8.2011 15:50 vložil Lesáček
Lovu zdar Lucko,tak když je letos první popiš nám průběh lovu :o)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.