17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Slovensko 2010
Slovensko 2010
vloženo: 23.1.2015 09:22
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Francie 2017
Francie 2017
vloženo: 6.8.2017 19:14
autor: chasse

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

....
....
vloženo: 19.7.2016 23:14
autor: Jindřich Mach

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 28.3.2015 19:56
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 17 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Umělá nora

Má 2. umělá nora stavěná 8 hodin
vložil: Petr H.
vloženo: 10.4.2012 18:16
zobrazeno: 3400x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

24.6.2012 20:20 vložil Robin Vytisk
mam i pvc noru,ale štvrt trubky jsem uřezal a dal na zem nory nahrnul hlinu a dal zbytek trubky a škodna tam chodi
14.4.2012 13:54 vložil Petr H.
No já mám o kus kratší ale myslím si že až tak to vadit nebude příště udělám delší.Na té straně co je tahle tam je pořád teplo to je na východ otočené takže s tím problém nebude.
14.4.2012 10:13 vložil Pavel Procházka
Dva vsuky mírně zatočené do kotle, délka cca 5 m, může být i delší, vsuky pokud možno otočit na východ, nebo jih, škodná se ráda vyhřívá.
12.4.2012 23:54 vložil Petr Pořádek ml.
Délka nory jak kde a jak na co, na liščata stačí krátká, ideálně však čim delší a klikatější ramena tím lepší.
11.4.2012 21:45 vložil Petr H.
Pane Procházka a délka nory ?
11.4.2012 21:03 vložil Pavel Procházka
Máme keramické a vleze tam úplně všechno, ať slouží.
11.4.2012 15:22 vložil Petr H.
Do PVC sem tam nějáká vleze ale je tam hodně přírodních do kterých lezou radši.Já do PVC karbinou udělal průřezy aby se mohl zapřít.
11.4.2012 14:19 vložil Petr Novák
Díky za odpověd a přeji hodně úspěchu.
11.4.2012 11:51 vložil Luděk Kubánek
PVC trubky nevadí,ale je lepší při stavbě do nich naházet hlínu nebo písek,jemný štěrk atd.Nora je více přirozená a psovi to potom neklouže.
11.4.2012 09:04 vložil Jaroslav Šimek
A jaké skušenosti máte s pvc trubkama má to smysl stavět nebo do toho nevlezou? Taky se chystáme stavět z pvc a staří myslivci nás od toho zrazujou. Díky
10.4.2012 21:57 vložil Petr H.
Zkušenost žádnou je to pokus je o mnoho lehčí než betonová roura co jsem se takhle ptal a pak dostal jsem je zadarmo. Jediná zkušenost je s PVC a kupovanýma betonovýma z myslivosti
10.4.2012 20:57 vložil Petr Novák
Jakou máte zkušenost s keramickými rourami.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.