17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

rarita
rarita
vloženo: 10.8.2020 15:19
autor: františek bajaja

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362901 hlasování fotek (39 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hon na drobnou MS Drop Božice - Borotice

Ve třech lečích uloveno celkem 167 zajíců a 62 kohoutů.
vložil: Mila Šebela
vloženo: 13.12.2015 16:43
zobrazeno: 6710x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

29.12.2015 21:18 vložil Robert Hůlka
paráda...1
14.12.2015 20:50 vložil petr jamný
Tak to je paráda.Lovu zdar.Jenom doufám že tu fotku nevymažou jako tu moji.
14.12.2015 19:20 vložil Jiří Šrom
Jo, bejvávalo to normální. Jsem rád, že jsem tu dobu zažil a zároveň velmi smutný, neboť za pár let to budou jen vzpomínky. Všem, kdo se zasloužili o takovýto počin velké : Lovu zdar!
14.12.2015 18:29 vložil Sláva Chaloupka
lovu zdar!!!!
14.12.2015 17:28 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
14.12.2015 11:06 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar! Dnes už fotka z říše snů!
14.12.2015 09:24 vložil Ellhenický Petr
Paráda,jak jsem reagoval na předchozí foto- pro většinu z nás jako z filmu pro pamětníky.
14.12.2015 06:14 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
13.12.2015 22:16 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Neuvěřitelné...
13.12.2015 19:20 vložil Pavel Procházka
Velké "LOVU ZDAR", je vidět, kdo se stará tak má. 1*****
13.12.2015 18:58 vložil jan zeman
lovu zdar a parádní práce :)
13.12.2015 18:30 vložil Mila Šebela
Kohouti jsou samozřejmě divocí. Jinak bych si ani nedovolil fotku zveřejnit...
13.12.2015 17:53 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!
13.12.2015 17:33 vložil Zuzka a Miloš
Parádní výřad! V 80letech to bylo celkem normální,ale dnes můžeme jen tiše závidět. Velké lovu zdar!
13.12.2015 17:07 vložil Jiří Lengyel,starší
Výřad jaký zde vidíme jednou za rok -Lovu zdar!
13.12.2015 17:02 vložil Vladimír Nedvěd
Jestli jsou kohouti divocí,tak to je velká paráda. přeji velké lovu zdar.+bod
13.12.2015 17:00 vložil Mila Šebela
Práci chlapů v tomto sdružení jsem tu popisoval zhruba před rokem. Jsem opravdu vděčný předsedovi a hospodáři, že mě zvou na hony do svojí honitby a já mohu alespoň částečně oplatit jejich pozvání jako trubač...
13.12.2015 16:45 vložil Mila Šebela
Ještě jsem opomenul dodat, že to bylo včera dne 12.12. 2015.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.