17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní kňour
Životní kňour
vloženo: 5.2.2014 20:07
autor: Mádl František

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Šumava - Král

Předběžné bodování 212,43
vložil: Vladimír Zach
vloženo: 14.2.2013 06:03
zobrazeno: 7279x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

4.3.2013 12:29 vložil Vlastislav Smutek
Za prvé mi nešlo o Ládu,protože to vím že se o ní stará už z dřívějších dob. Za druhý přezimovací obůrku na úseku mám,proto vím jak to tam leckoho láká...
2.3.2013 03:44 vložil Šogun75
pokud já vím tak Láda Zach se o přezimovací oburku,kde byl našen král, docela dost stará, a nevím o co Ti jde Vlasto. Jestli závidíš paroh,který si vyšlápnem po cca 20km ve plus mínus 30cm sněhu a ješte ve volnosti,na rozdíl od Vás všech,kteří si všude dojedete autem.Jestli chceš tak si založ svojí přezimovací oburku a mužeš si jí celou zimu hlídat.Spinkej do konce sezony 2013 klidně.
18.2.2013 09:35 vložil Vlastislav Smutek
Je docela škoda,že je hodně takových,kteří mají rádi přírodu jen v období parohů,kdyby každej kdo by ted chtěl lezt do přezimovacích obůrek nekde aspon tochu zakrmil místo nahánění zvěře v plotu!Tím nemyslím personál. Jinak jsou to parádní schozy. Kolik bodů?
15.2.2013 22:55 vložil jenda
Míro ten už tam leze roků.
15.2.2013 20:21 vložil Jan Novák
tomáš marný...
15.2.2013 20:08 vložil Miroslav Milata
Koukám ,že pytlák Marný by potřeboval pořádně klepnout přes prsty.
15.2.2013 10:50 vložil Tomáš Marný
Je to dobře že už shodil , obůrku nebudou tak hlídat a můžem se tam vlezt častěji.
14.2.2013 20:23 vložil Tomáš Marný
Tak to letos strážovští pionýři v čele se soudruhem vedoucím nezamachrujou.
14.2.2013 17:53 vložil František Mlčoch
Nádhera,gratuluji!
14.2.2013 12:26 vložil Miroslav Milata
Ahoj Láďo,tak to čumim že takhle brzo shodil.To už asi můžeš klidně spát co?
14.2.2013 11:47 vložil karel honis
Także oproti lonsku jeste posilil. A to mu bylo 13 a porad nebyl na vrcholu....
14.2.2013 10:35 vložil David Švelch
Tak to už do obůrky nemá cenu chodit:-). Doufam, že budou pak ve Vimperku.
14.2.2013 08:01 vložil Vladimír Zach
Jsou letošní
14.2.2013 07:35 vložil Petr Šipon
Ten si nějak pospíšil jestli to jsou ty letošní.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.