17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší...
Včerejší...
vloženo: 19.6.2015 22:59
autor: Libor Nesvadba

úlovky (svět)

Lov rysa v Lotyšsku
Lov rysa v Lotyšsku
vloženo: 24.1.2019 17:37
autor: Martin Saifrt

trofeje

Letošní srnec
Letošní srnec
vloženo: 14.5.2020 16:58
autor: František Šmída

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 9.2.2018 06:05
autor: Josef Vršan

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lov srncu v Madarsku

vložil: mirojevo
vloženo: 7.4.2014 07:04
zobrazeno: 3710x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

20.4.2014 22:01 vložil Jiří Lengyel,starší
A votom to je.....
20.4.2014 19:57 vložil mirojevo
Nechcel som sa do tejto debaty už miešať , ale len to som sa snažil vysvetliť , čo v podstate vyplýva z Vašej diskusie, že tento lov je pre "myslivce", ktorý nemá srnce v revíri, alebo nie je v žiadnom združení , alebo aj ako eurohorn napisal " nemá zásluhy " , aby mu niekto dal srnca zadarmo :-) Jasné je tiež že aj doba sa mení , dnes sa dáva aj sprepitné sprievodcovi po úspešnom love, ja sám som dal v západných čechách - nebudem hovoriť kde, nie je to podstatné - sprievodcovi 1000 čk a mal som pocit že sa mu to zdalo málo..
19.4.2014 10:15 vložil lovec007
jiri len divina z takeho srnca ma hodnotu cca 1500 káček (15kg x 100kč/kg). chcem vidieť tých debilov, kde dajú odstrel srnca 2.vt za 500 kč...
19.4.2014 07:22 vložil Jozef Karama
Jirko za 2000 i se zvěřinou,taky bych měl zájem o 5 ks. pište mi do pošty děkuji !
18.4.2014 09:22 vložil Martin Hadrava
Kdyby tedy byl někde za 2000 i se zvěřinou, měl bych zájem.
16.4.2014 17:42 vložil jirka hanys
Tento srnec by stál 2000kč i se zvěřinou.
11.4.2014 13:59 vložil mirojevo
Treba to niekedy skúsiť :-) , nejaký dôvod asi k tomu bude. niekomu sa to páči niekomu nie. samozrejme je to osobná vec každého. Mne sa napríklad páči že v Maďarsku máme velké revíry 5000 ha a viac. Tiež servis služieb je na vysokej úrovni
11.4.2014 08:43 vložil Bohumír Novák
No za 150€ nechá ulovit takového (i lepšího) srnce skoro každé MS V ČR. To nemusím cestovat až do Maďarska.
9.4.2014 16:47 vložil mirojevo
Zdravím páni. Nie každý má šancu lovit srnca doma. Každá trofej je pekná a z môjho pohľadu je pri love zážitok z lovu a pekná spomienka. Neviem koľko je "drahé peníze" , ale takýto srnec stojí cca 150 € .
7.4.2014 11:24 vložil Jiří Lengyel,starší
Zdeněk Urban,dobře jsi to řekl,navíc,na takového srnečka bych určitě do Maďarska nejel a navíc za drahé peníze,no,ale je to každého věc......
7.4.2014 10:33 vložil Jindřich Drahokoupil
Trofeje nic moc!
7.4.2014 08:22 vložil Zdeněk Urban
Nechápu, jak může mít někdo radost a dobrý pocit z úlovku srnce v zimní srsti, sotva vytlučeného a tím pádem paroží téměř bez barvy. Srnce lovím rád, ale tohle mě teda vůbec nebere, natož abych měl takovéhle srnce lovit ještě poplatkově.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.