17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk
Daněk
vloženo: 7.11.2012 14:41
autor: Vlastimil Platil

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

V řepce
V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lesní traktor

I v sobotu musejí makat.
vložil: jelen58
vloženo: 17.5.2014 15:27
zobrazeno: 2222x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

25.5.2014 14:52 vložil Josef Meduna
V žádném případě jsem svým příspěvkem nechtěl znevážit práci lesníků. Jejich práci uznávám a nemám s tím problém. Vyjádřil jsem se pouze ke skutečnosti, která je reálná, ale hodnocena je pouze z jedné strany.
19.5.2014 23:00 vložil Pavel Mlynář
Ano, mate pravdu. Ta cesta vypadá.... asi tak jako kazda lesni cesta, po ktere se manipuluje drivi a do toho trosku zaprsi.... A ti raubiri a hornici v lese dosahli toho, ze kvalita drevni hmoty v CR neustale stoupa, plocha lesa neustale roste (vice jak 34% celkove plochy CR) a diverzita drevin se zacina pomalu blizit prirozenemu lesu.... ach jo, to je pruser, to je to tady uplne v prdeli.... Chlapi, nechte tech negativnich kecu, nebo to na tomto webu bude za chvili vypadat ja v zahulene hospode, kde je vsechno na hovno...
19.5.2014 22:55 vložil Pavel Mlynář
Ano, mate pravdu. Ta cesta vypadá.... asi tak jako kazda lesni cesta, po ktere se manipuluje drivi a do toho trosku zaprsi.... A ti raubiri a hornici v lese dosahli toho, ze kvalita drevni hmoty v CR neustale stoupa, plocha lesa neustale roste (vice jak 34% celkove plochy CR) a diverzita drevin se zacina pomalu blizit prirozenemu lesu.... ach jo, to je pruser, to je to tady uplne v prdeli.... Chlapi, nechte tech negativnich kecu, nebo to na tomto webu bude za chvili vypadat ja v zahulene hospode, kde je vsechno na hovno...
19.5.2014 16:58 vložil Milan Flora
Lesní horníci...
19.5.2014 09:26 vložil Franta
To je hrozné jak ty lesy"rabují"
17.5.2014 18:07 vložil Josef Meduna
Přesně tak, ta cesta vypadá strašně. Chtěl bych vidět zda bude cesta nějak upravena - srovnána po ukončení práce. Jestli to bude jako u nás, tak nikoliv. Po lese se nahání motorkáři a offrouďáci, ale takovéto poničení nikdo neřeší.
17.5.2014 17:58 vložil Jiří Lengyel,starší
Ta cesta vypadá......

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.