17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

..první letošní úlovek z Polichna
..první letošní úlovek z Polichna
vloženo: 19.6.2012 21:09
autor: Iveta Coufalíková

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

prekvapenie 4...
prekvapenie 4...
vloženo: 6.10.2020 15:19
autor: pali1

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362797 hlasování fotek (1 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

nádhera

.
vložil: marek baloun
vloženo: 25.7.2012 16:29
zobrazeno: 4325x
hodnocení: 49 hlasů



Komentáře:

27.7.2012 12:19 vložil Vladimír Průcha
Marku ber to tak že zívist světem vládne.A tady asi obzvlášť.Řada zde přítomných nejsou myslivci ale lovci,kteří myslivost neprovozují.Přesto že jsou o tom sami přesvědčeni.Hodně z nich si lovecký lístek koupilo v době kdy to bylo ještě možné a teď píší chytře o tom jak je třeba myslivost prezentovat.Já jsem tady své ůlovky raději přestal prezentovat.Nebylo to dobré.Každopádně ti fandím a přeji "Lovu zdar!"
26.7.2012 22:34 vložil marek baloun
Délka lodyh je 24,5 a 23,5 cm.
26.7.2012 21:22 vložil Milan Jirmann
Každý má právo na svůj názor, jak jste právě pane Dolíhale napsal, tak jsem ho k Vaší kritice vyjádřil. Něco je špatně? Co se týká slušnosti, opravdu nevím co máte na mysli. Ale srnec opravdu slušný a proti fotce nic nemám, protože jsem ve fotografování amatér. LOVU ZDAR!!! P.S. Až budete příště psát mé jméno, tak se ho snažte opsat alespoň správně. Děkuji.
26.7.2012 20:26 vložil Pavel Prokop
Lovu zdar.Dost dobrý srnec,stačí napsat délku a je po dohadech
26.7.2012 19:54 vložil Ladislav Dolíhal
Pro p.Jirmana.Vám ta fotka přijde normální?A kdyby jste se choval slušně,také by to nebylo od věci.Každý má nárok na svůj názor.Foto tipu rybí oko.Vše vypadá dvakrát větší.
26.7.2012 13:12 vložil Petr Matoušek
Marku Lovu zdar! A sdílím názor pana Jirmanna
26.7.2012 12:44 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
26.7.2012 11:12 vložil Milan Jirmann
Hodně dobrý srnec. Na rejpaly se vysej, asi to jsou "profesionální fotografové". LOVU ZDAR!!!
26.7.2012 10:07 vložil marek baloun
Je až zarážející, co všechno tady od některých lidí může lovec dostat vytknuto. Někdy se nestíhám divit.Pro lepší detail trofeje přidám ještě nějakou fotku do trofejí.
26.7.2012 07:58 vložil Mila Šebela
Lovu zdar. Tato fotka mě připomíná "rybáře" který se nechává zvěčnit se svým uloveným kaprem a má jej při focení před sebou v natažených rukách...
26.7.2012 06:11 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
25.7.2012 20:56 vložil Petr Roth
Lovu zdar,ale z téhle fotky opravdu není nic poznat, co se týče výšky.
25.7.2012 19:23 vložil Ladislav Dolíhal
Hodně zavádějící fotka.Foceno s vrchu,takže paroží vypadá jednou tak větší.
25.7.2012 16:46 vložil Milan Ječný
Lovu zdar,srnec je dobrej a taky šikovně vyfocenej.
25.7.2012 16:44 vložil Zbyněk Oliva
Dobrý srnec přeji Lovu zdar!!!!
25.7.2012 16:37 vložil Vladimír Průcha
Lovu zdar!Marku tohle máte hu Vás v revíru?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.