17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

najlepší tejto sezony na preparáciu
najlepší tejto sezony na preparáciu
vloženo: 1.2.2014 12:43
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Selátko
Selátko
vloženo: 3.5.2016 08:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 28.3.2015 19:56
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší nechtěný šesterák

váha: 15 kg
věk: 4 let

Je to již mnoho let ,co jsem naposledy ulovil pravidelného šesteráka.Preferuji především srnce nepravidelné, vidláky, špičáky a raritní trofeje. K tomu včerejšímu mne donutily okolnosti. Ve 12.30 jsem vyrazil do honitby .Původně bylo mým záměrem nasbírat pár hub a možná udělat i nějakou pěknou fotku. Hub pomalu přibývalo . Pomalu mě nohy donesly k místu ,které se nazývá u osik a k Voříškově houštině. Tam jsem zpozoroval srnce, který za sebou tahal zadní běh. Nebylo mi jasné,co je příčinou, i fotit jsem zapomněl. Vyrazil jsem pro kulovnici,byl to pěkný kus cesty,ale srnec už na místě nebyl. Pokračoval jsem podél lesa a sbíral houby , v domnění,že už tam není. Asi po 150 m se znovu objevil. Ležel pod malou břízkou ,jako kdyby na mne čekal. Několikrát se postavil, ale už neměl sílu. Na nic jsem nečekal a pochmurným dnem se ozval výstřel. Srnec se sesul k zemi. Zhasl v ohni. Po příchodu k srnci jsem smekl klobouk , tiše postál a poděkoval patronům, že vše dobře dopadlo. Poté jsem zjistil rozsah poškození zadního běhu. Celý běh vysel pouze na kůži a z kýty vypadávali červi velikosti pětihaléře. Ke zranění došlo pravděpodobně při souboji s jiným srncem. Konec velkého utrpení.
vložil: Jiří Zábran
vloženo: 6.8.2016 08:47
zobrazeno: 4989x
hodnocení: 46 hlasů



Komentáře:

9.8.2016 18:27 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!
9.8.2016 12:45 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
8.8.2016 09:38 vložil Miloslav Struha
Lovu zdar.
7.8.2016 23:23 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar a bod za ukončené trápení!!!!
7.8.2016 21:32 vložil jiří marek
Dobrý srnec,škoda ho.Jirko za ukončené trápení Lovu zdar!
7.8.2016 14:51 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.Děkuji.
7.8.2016 09:37 vložil Patrik Dušek
lovu zdar
7.8.2016 08:57 vložil Erika Doležalová
Smutné Lovu zdar, ale obrovský dík za ukončené trápení!
7.8.2016 08:07 vložil Uhlík Karel
Lovu zdar.
7.8.2016 07:52 vložil pepa
Lovu zdar.
7.8.2016 06:17 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - tak je to správné 1***
6.8.2016 21:02 vložil Zdeněk Bárta
Lovu zdar.
6.8.2016 20:58 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!!!! Dobrý srnec a dobrý lov!
6.8.2016 20:33 vložil Vilém Slavík
Lovu zdar.
6.8.2016 17:00 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
6.8.2016 09:40 vložil Děda z lesa
Lovu zdar !
6.8.2016 09:02 vložil Jan Chaloupka
Lovu zdar! Zaslužný myslivecký čin!!
6.8.2016 08:52 vložil Jiří Lengyel,starší
Upřímné Lovu zdar přeji.Byl jste ve správný čas na správném místě.I tomu se říká štěstí.....:-)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.