17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. 17.10.2020
Podhorský král. 17.10.2020
vloženo: 21.10.2020 07:43
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec

vložil: Rudolf Hlavatý
vloženo: 19.5.2014 07:09
zobrazeno: 5586x
hodnocení: 55 hlasů



Komentáře:

20.5.2014 11:25 vložil Pepin z Hané
Lovu zdar ! dobra trofej :)
20.5.2014 10:34 vložil Pepa Ruffer
Přeju upřímné Lovu zdar! Dorej jako vždy. Čao.
20.5.2014 08:30 vložil Lukáš Fanta
Lovu Zdar!
20.5.2014 07:54 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar!
19.5.2014 21:45 vložil Jan Továrek
Lovu zdar!
19.5.2014 21:35 vložil Rudolf Hlavatý
Ano pane Novák váš názor vám neberu. Vy už jste si mě zaškatulkoval podle mnou vložených fotek a patrně po zkušenostech se kterými se setkáváte u vás, takže diskutovat dál nemá cenu. Tak škatulkování zdar.
19.5.2014 20:46 vložil Jan Novák
Ano Pane Hlavatý nainstaluji fotopast nakrmím a pouze stahuji, nebo vám posílá fotky. Pak už je to otázka pár čekaných. Ono proti gustu...
19.5.2014 19:49 vložil Rudolf Hlavatý
Jo pane Novák fotopast vám ho nenajde ani nevychodí, pouze ho pomůže lépe obeznat a zdokumentuje, abych si po letech mohl připomenout lépe vzpomínku. Fotopast to ještě neznamená, že příště nebudu chodit na čekanou měsíce a třeba ani žádného srnce neulovím. Ono lov v lese, kde nejsou holé paseky a starší les je hustě podrostlý má svá specifika. Jinak věk srnce 6 let a dodávková váha nakonec 18 kg.
19.5.2014 19:49 vložil Petr Vondrák
Lovu zdar!
19.5.2014 19:21 vložil Jan Novák
Jo když ho najde fotopast, pak to není nic složitého. Lovu zdar.
19.5.2014 18:41 vložil petr husman
Lovu zdar dobrej srnec***
19.5.2014 18:06 vložil pj
"Lovu zdar"Rudolfe,dobrá trofej,protože pěkná je ženská p...l,jak říkával můj pan učitel při zkouškách z myslivosti.
19.5.2014 17:47 vložil David Kvapil
Lovu Zdar Rudo,velice dobrej srnec
19.5.2014 17:22 vložil Milan Flora
Dobrý srnec. Lovu Zdar!
19.5.2014 16:45 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
19.5.2014 16:38 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
19.5.2014 13:52 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
19.5.2014 12:55 vložil Stanislav Hokeš
Velice pěkná trofej, Lovu zdar
19.5.2014 12:07 vložil Martin Zadák
Lovu zdar !!
19.5.2014 11:15 vložil Petr Bělonohý
Lovu zdar!!
19.5.2014 09:36 vložil Lubomír Becha ml.
Lovu zdar!!!
19.5.2014 08:58 vložil H.J.
Lovu zdar!
19.5.2014 08:23 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
19.5.2014 07:59 vložil Roman Svoboda
Dobrá trofej. Lovu zdar!
19.5.2014 07:55 vložil Kamil Špaček
Ještě jednou lovu zdar.
19.5.2014 07:39 vložil Rudolf Hlavatý
Lovcův dík.
19.5.2014 07:37 vložil Michal / admin /
Lovu zdar, dobrý srnec
19.5.2014 07:34 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
19.5.2014 07:33 vložil Jiří Zilvar
Rudo Lovu zdar!
19.5.2014 07:13 vložil Milan Janovský
Lovu zdar,velice pěkná trofej.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.