17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk
Daněk
vloženo: 1.11.2014 00:33
autor: Martin Saifrt

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363051 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

bažantnice Loučeň

vložil: Václav Stárek
vloženo: 29.12.2011 13:49
zobrazeno: 4191x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

30.12.2011 08:11 vložil Pavel Kessler
Omlouvám se, ale když sem tento komentář psal tak jsem si neuvědomil, že je přihlášen můj syn, který opravdu ještě myslivec není. Ale jinak to bylo moje vyjádření.
30.12.2011 07:37 vložil Jaroslav Vlosovský
Pane tomáši kesslere. Souhlasím s vámi,ale nevím. Vy jste myslivec? A na hon chodíte jako co ? A nevím co máte na mysli do MS. Kde to je ? A proč se k tomu nevyjádřil Pavel,který říká,že to s myslivostí nemá nic společného. Já si myslím, že je to vše zejména o organizaci a o lidech. A pane Stárku lovu zdar!!!
29.12.2011 21:43 vložil Pavel Hruby
jen mě zajímal Váš názor.Už je mi to jasné,no divoké to nejsou,to je pravda,ale většinou lítají opravdu dobře a vysoko,nicméně s divokou populací se to srovnat asi nedá.Přeji Vám také mnoho mysliveckých zážitků a úspěchů.Myslivosti Zdar
29.12.2011 21:38 vložil tomáš kessler
Pane Hrubý věřím tomu, že v Loučni to mají krásně zorganizovaný a, že to je nádherný zážitek. Já už několik let jezdím na hon do MS, kde žije pouze divoká populace. Loví tam ročně přibližně 70 kohoutů. A proto si myslím, že je to rozdíl, když se do toho řeže hlava nehlava a nebo když si pěkně kohouta vyšlápnete, který to veme pěkně po větru a řada střelců nemá šanci. Osobně jsem nechtěl nikoho kritizovat s vám přeji mnoho mysliveckých zážitků.
29.12.2011 19:21 vložil Pavel Hruby
Pavle,proč si myslíte,že to s myslivostí nemá nic společného?Osobně jsem se tohoto honu nezůčastnil,nic méně jsem na Loučeni byl několikrát a nepřipadlo mi,že by ten hon neměl nic společného s myslivostí.Vždy to pro mě byl hezký zážitek.Nesrovnatelný s tím,co vidím všude okolo.
29.12.2011 18:31 vložil Pavel Kessler
Něčeho podobného jsem se taky zúčastnil, ale nemá to nic společného s myslivostí.
29.12.2011 14:00 vložil Pavel Hruby
Lovu Zdar,super výřad.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.