17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

vlk na uhynutom jelnovi
vlk na uhynutom jelnovi
vloženo: 8.3.2013 14:33
autor: Lukáš Rusko

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363207 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

v treskúcej zime

vložil: Lukáš Rusko
vloženo: 2.2.2013 09:45
zobrazeno: 1775x
hodnocení: 62 hlasů



Komentáře:

5.2.2013 23:17 vložil Jiří Wenzl
Sedět bez možnosti pohybu deset hodin v třeskuté zimě - to si žádá pevné zdraví a silnou vůli...A pořídit za těchto podmínek skvělý záběr - to si žádá velké štěstí.
5.2.2013 21:07 vložil Míja
1***
5.2.2013 18:44 vložil Jiří Janda
klobúk dole !
5.2.2013 08:19 vložil Ivana Čtrnáctá
Moc pěkná fotka.
3.2.2013 14:58 vložil Miroslav Franěk
Nádherný snímek -odměna za nevšední vytrvalost fotografa!
3.2.2013 10:01 vložil Jirka Ambrož
Moc pěkné.
3.2.2013 07:05 vložil Jaroslav Vlosovský
1*** k tomu není moc co dodat.A ten příběh moc zajimavý. Jeden by čekal,že padné rána a ono jenom cvakání foťáku.A ne pokaždé se musí střílet. Super. Nádhera.
3.2.2013 06:35 vložil Josef Vršan
1**
2.2.2013 17:39 vložil Antonín Klevar
Úžasné 1***
2.2.2013 17:11 vložil Václav Boxan
1**Parádní odměna za vytrvalost.
2.2.2013 12:28 vložil Standa Kříž
nádherná zrzka !!!
2.2.2013 12:19 vložil Martin Vojtěch
Perfektní! Zajisté jedna z nejlepších fotografií lišky na tomto webu!!! A ta vaše výdrž je obdivuhodná ...
2.2.2013 12:00 vložil Lukáš Rusko
Po niekoľkých nie celkom úspešných sedeniach v kryte som sa vybral skúsiť šťastie znovu. Spočiatku to nevyzeralo veľmi nádejne hneď ráno začalo mrholiť a bolo riadne zatiahnuté . Okolo tej 9 už mrholenie prestávalo len slniečko nie a nie von . Počas mrholenie ustálo a o chvíľu som z ľavej strany zbadal prichádzať líšku no po chvíli zmenila smer a stratila sa za horizontom. Po necelej hodine som opäť zbadal pohyb no s pravej strany ale tiež sa jej veľmi nechcelo na návnadu , išla si overiť vietor prešla poza kryt a v ten deň som ju už nevidel. No o 11-tej sa konečne usmialo šťastie opäť z pravej strany som zaregistroval pohyb , pripravil som sa na "streľbu" a pomalým pohybom fotáku som pozoroval líšku ako prichádza na "krmovisko". Najprv prešla horizontom uchmatla kus mäsa a utekala preč po chvíľke sa vrátila a nasledovalo to iste do tretice prišla a začala žrať na mieste . Nechal som hneď cvakať tak som ju nechal chvíľku zažrať sa a potom som pár krát cvakol. Po chvíľke kŕmenia sa zobrala opäť do krikov a tušil som že sa len tak rýchlo nevráti tak som ju cvakol pár krát aj z bližšia a tu je výsledok , pár fotiek pridám ešte nabudúce . Dúfam že sa vám bude fotka páčiť. V kryte som v ten deň presedel skoro 10 hodín a podarilo sa mi v odfotiť aj pár myšiakov ako sa hašteria na návnade .
2.2.2013 11:43 vložil Lubomír Stejskal
Nádherný záběr! 1***
2.2.2013 11:25 vložil Jiří Lengyel,starší
Krásné...1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.