17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitální srnec.
Kapitální srnec.
vloženo: 7.5.2014 12:57
autor: Tomáš Petr

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Detail dnešního srnce.
Detail dnešního srnce.
vloženo: 2.7.2017 10:03
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška

Dnes ráno jsem konečně mohl jít na čekanou. V noci mrholilo, ráno bylo mokro, ale bez deště. Ve vyšších polohách byla mlha, tak jsem si sedl na zem, na místo, kterému říkám „Na proti jámy“, kde taková mlha nebyla. Mám zde umístěnou fotopast, občas zde pohodím nějakou kukuřici nebo pozadek. Na fotopasti se sem tam ukáže holá dančí, někdy i divočák a nejčastěji toto místo navštěvuje liška. Chodí ale hodně pozdě. Tma byla ráno ještě v 6.45 hod, občas přifoukl vítr trochu mlhy, nikde ani pohyb. V duchu si tak přemýšlím právě nad tou lišku, že je zajímavé, že nikde z večera ani z rána jsem ji na fotopasti neviděl. A před 7 hod vidím, že ze spodní smrčiny vytahuje LIŠKA a jde k místu, kde občas pohodím kukuřici – asi kvůli myším. Jde ale opatrně, proto se ani nehýbám. Začala se bavit, obcházela stromy, tak se pomalu připravuji – odjišťuji a hledám ji v puškohledu. Byla stále za hustým porostem, tak čekám, ale za chvilku vytahuje do „čistého“, kde se zastavuje, stojí trochu šikmo, ale ustaluji kříž puškohledu na kohoutku a padá rána. Mladá liška zůstala v ohni. Zbraň ZH 7 x 57 R – broky 4 mm VEGA – stříleno na 30 m. Díky patronům za přízeň. Lovu zdar.
vložil: Václav Bujáček
vloženo: 28.11.2019 15:45
zobrazeno: 4515x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

3.12.2019 19:33 vložil Milan Jirmann
LOVU ZDAR!!!
29.11.2019 19:08 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar.Dík za pěkně popsaný lov.
29.11.2019 10:45 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar ! Připojuji se k poděkování za pěkný příběh.
29.11.2019 07:50 vložil Kamil Plíšek
"Lovu zdar!" a díky za příběh 1***
29.11.2019 02:16 vložil Jaroslav Vlosovský
Je zajímavé podělit se o to, co se odehrálo než byla ulovena. Lovu zdar.
28.11.2019 22:11 vložil Milan Dejda
Lovu zdar
28.11.2019 21:57 vložil Martin Vaculík
Lovu zdar!
28.11.2019 21:12 vložil Jan Horáček
Každý popis lovu (dobře napsaný) je přínosem. Díky za něj. Lovu zdar.
28.11.2019 20:53 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
28.11.2019 18:26 vložil Jiří Šikl
Lovu Zdar
28.11.2019 15:58 vložil Jiří Pospíchal, Ing.
Lovu zdar! Díky za příběh.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.