17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Tlumení škodné
Tlumení škodné
vloženo: 29.2.2020 16:14
autor: Martin Hanáček

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

Jedna společná :)
Jedna společná :)
vloženo: 10.5.2014 08:37
autor: Lubomír Becha ml.

zvěř v přírodě

Jubilejní 1.000 fotografie
Jubilejní 1.000 fotografie
vloženo: 27.9.2014 08:26
autor: Děda z lesa

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

Diviak...
Diviak...
vloženo: 9.3.2013 22:26
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363161 hlasování fotek (84 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec z kovářovi stráně

O tomto srnci mi poradil můj bratr ,který ho poprvé spatřil před třemi týdny při večerní čekané na černou zvěř.Hned druhý den jsem se vypravil do dané lokality zvané "kovářova stráň" .Již po desudnutí na žebřík,který jsme na rychlo postavili, mi bylo hned jasné že ulovení tohoto srnce nebude jednoduché! Za zády zarostlá stráň buření,před žebříkem řepka a námelové žito.Na žebřík jsem zasedl kolem 20.00 hod. Kolem 21.00 hod .mi za zády cosi zapraskalo ,po nasledném obeznání jsem zjistil že se jedná o srnce na kterého čekám. Jelikož se jednalo o staršího srnce ,byl velice obezřetný proto jsem ho pouze přečetl ,a více mi v ten večer nebylo dopřáno. Následovalo dalších 12 večerních vycházek při kterých jsem ho spatřil pouze 2x. a to vždy kdy jeho majestátnost zakrývalo malení a ostatní buřeň .V neděli ráno jsem se vydal na ranní obchůzku ,zda místo v dané lokalitě navštěvuje černá .Bylo 6.15 hod .proto jsem se rozhodl že se posadím na žebřík ,zakouřím a půjdu domů .V 6.30hod z pravé strany vyšel do řepky kus srnčí zvěře ,po obeznání padlo ono rozhodnutí a nedělním ránem zazněla rána která uzavřela příběh tohoto srnce . Děkuji patronům Myslivosti za nezapomenutelný zážitek při lovu . Odhad věku 6-7 let
Uloven 24.7.2011 6.35 hod.
Kulovnice Brno 98 308w ,rána přední komora,od nástřelu odešel cca. 60m.
vložil: Jiří Břeň
vloženo: 26.7.2011 20:49
zobrazeno: 3903x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

30.7.2011 22:00 vložil Jakub Hušek
Ten věk se mi moc nezdá, řekl bych, že je to srnec spadající do 2. věkové třídy. Soudím tak podle paroží i podle hlavy, masky, krku... hádal bych mu maximálně 5 let. Je to jen můj subjektivní pocit - podle fotky. Pokud mu je tolik, kolik uvádíte, přeji Lovu zdar!
28.7.2011 07:59 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
28.7.2011 07:19 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, na svůj věk má ještě poměrně silnou trofej.
27.7.2011 15:03 vložil Kuba
LOVU ZDAR. pan srnec.
26.7.2011 22:07 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
26.7.2011 21:12 vložil Jiří Břeň
Lovu Dík Čudlo
26.7.2011 21:11 vložil Lukáš Kukla
Lovu zdar.
26.7.2011 20:56 vložil Jiří Břeň
Lovcův Dík Martine!
26.7.2011 20:52 vložil Tónek
Lovu zdar.Pěkně popsáno Jiří.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.