17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 21:26
autor: Petr Sobek

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 26.3.2013 12:28
autor: Miloš

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363032 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Životní zážitek.

Vážení přátelé i ne....Jelikož se nám podařilo upravit kapacitu fotografijí z bratrova fotoaparátu,na požadovanou velikost.mohu sem náhrát večerní fotografiji se všemi náležitými poctami.starší fotografije jsem smazal hlavně z důvodu že jsem byl znechucený jak si někteří kolegove mezi sebou dokáží ubližovat.Hotový parlament.Dostal jsem dost gratulací od kamarádů kteří se semnou podělili o moje pocity.Moc děkuji .K lovu už také nic psát nebudu mylím že tento veb není o tom kdo má větší ego.Ale chci zde poděkovat Pavlovi Králů který mě zasvětil do tajů sičí říje .
vložil: Jiří Čech
vloženo: 26.9.2011 15:54
zobrazeno: 4875x
hodnocení: 41 hlasů



Komentáře:

28.9.2011 10:04 vložil Tónek
Jiří, přeju upřímné lovu zdar.!!!
27.9.2011 18:39 vložil Jiří Lengyel,starší
Zdeňku...OK-:-)))
27.9.2011 09:23 vložil Zdeněk Křepčík
Omlouvám se p. Lengyelovi spletl jsem se díval jsem se i na jiné fotky a napsal jsem místo siky daňka .Jsme lidé NE!
27.9.2011 09:00 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
27.9.2011 08:59 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar.
27.9.2011 08:31 vložil Jiří Čech
Děkuji
27.9.2011 06:22 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
26.9.2011 21:04 vložil František Zapalač
Upřímné Lovu zdar!
26.9.2011 20:42 vložil Honza 7x64
Ještě jednou lovu zdar!mohl by jste prosím napsat ve které lokalitě byl jelen uloven?
26.9.2011 20:15 vložil Jiří Lengyel,starší
panu Křepčíkovi,vidíme jelena siku a Vy?
26.9.2011 20:14 vložil Hofmeister Jan
Jó Pavel to je řízek a doprovod! Příště pro preparaci řezat delší deku a raději zamrazit než nasolit,ale snad to dopadne dobře.! Lovu Zdar!
26.9.2011 19:56 vložil Vojtěch Krátký
Lovu zdar!
26.9.2011 19:24 vložil Richard Kronika
Přeji upřímné LOVU ZDAR!!!!!!!
26.9.2011 19:19 vložil Zdeněk Křepčík
Upřímné Lovu Zdar!! Z radosti s 1ks úlovku daňka člověk zapomene na různé věci nic si nedělejte s narážek.Ještě jednou lovu zdar.
26.9.2011 18:25 vložil simeonov petr
jirko ty v..e to ti přisel až na zahradu ne.lovu zdar.
26.9.2011 18:02 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar!
26.9.2011 16:28 vložil Miroslav Ročňák
Přeji upřímné LOVU ZDAR!! Dobrý jelen.
26.9.2011 16:01 vložil Jakub Máslo
Tato fotka by mohla být zařazena do odborné literatury pojednávající o mysliveckých tradicích v části vzdání poct ulovené zvěři.
26.9.2011 15:57 vložil Jakub Máslo
Upřímné Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.