17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Můj páteční.
Můj páteční.
vloženo: 5.8.2020 07:27
autor: Ladislav Bodi

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

**
**
vloženo: 30.1.2015 11:13
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první

Je to sice jen vařěčkář, ale radost udělal
vložil: Martin Šlehofer
vloženo: 15.9.2011 10:01
zobrazeno: 3644x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

16.9.2011 19:04 vložil Martin Šlehofer
Všem děkuji za přání. To "jen" jsem samozřejmě myslel pouze ze srandy, asi jsem měl udělat smailika, nebo něco podobnýho. Patronům samozřejmě děkuji
16.9.2011 16:51 vložil Ivan Procházka
Sice vařečkář,ale úžasná trofej ,LOVU ZDAR,.
15.9.2011 21:12 vložil Ivo Opravil
Lovu zdar, takový to se nevidí často.Super raritka, kolikrát potěší víc, než lopatky. U nás je poměrně dost dančí zvěře, ale toto jsem ještě neviděl.Važte si toho.
15.9.2011 17:11 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Ještě Vám asi nedošlo co máte za super trofej...bod!
15.9.2011 16:23 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!Myslím si že je to trofej snů každého myslivce.Jen lovci chtějí samé medajlové trofeje.Ještě jednou upřímné ,,Lovu Zdar"
15.9.2011 14:14 vložil Pavel Číp
Upřímě Lovu Zdar k hodně dobré raritní trofeji a to "jen", bych pro příště opravdu raději vynechal :-) Mám uloveno pár daňků, ale taková trofej by mě vždycky nadmíru potěšila víc, než nějaká medaile :-)
15.9.2011 12:25 vložil Zdeněk Křepčík
Lovu zdar!Kam na ty abnormality chodíte? Určitě je u vás v lese hodně oplocenek.
15.9.2011 11:10 vložil Vojtěch Molnár
Jen vařečkář??? Co by spousta dala za špičáka. Trochu skromnosti, na prvního daňka je tento více než dobrý. Upřímné Lovu Zdar!
15.9.2011 10:30 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!! Jen vařečkář?? Nebuďte neskromný,ať je "tam nahoře" neurazíte,i z této trofeje je patrno,že na vás trpějí!!
15.9.2011 10:14 vložil Roman Semerád
Lovu zdar Martine.Dost dobrá trofej!! Mě slíbil daňka Balda :-) Tak snad to letos ještě stihnu :-)
15.9.2011 10:04 vložil Petr Šipon
Lovu zdar! "Jen" vařečkář??? Takovej by radost udělal i kdyby jich na zdi už viselo minimálně dvacet :-) Já nemám ještě žádného, ale střelit toto tak slavím snad celý týden.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.