17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška z dnešního rána

Toulala se až příliš dlouho okolo naší samoty a dnes její toulky skončily . Tento kalendářní rok osmá a šestá z tohohle pole.
vložil: Josef Langmajer
vloženo: 18.9.2011 08:07
zobrazeno: 3919x
hodnocení: 58 hlasů



Komentáře:

20.9.2011 17:19 vložil Jiří Lengyel,starší
:-)))))!!!
19.9.2011 16:39 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, po předchozím snímku pana Nováka je Vaše prezentace balzámem na myslivcovu duši..
19.9.2011 15:29 vložil J. Král
Lovu zdar. Malej je jistě šikovnej pomocník. Taky jsem nějak takhle začínal. Jen jsem moc kecal, tak jsem nechodil s dědou ale s babi.Ta nelovila, je si chodila sednout na posed, té jsem neměl co splašit. Ať se vám spolu nejen na lovech daří!
19.9.2011 14:33 vložil Terka Apeltová
Pepo, Lovu zdar!!!
18.9.2011 20:54 vložil Josef Novák
Lovu, zacpává si potomek uši nebo ne?
18.9.2011 20:52 vložil Simona Zvonková
Lovu zdar, za chvíli se budou řídit heslem : loví celá rodina :-)))
18.9.2011 17:27 vložil Petr Pořádek ml.
Pěkný. mladej to má už nalajnovaný .-))
18.9.2011 15:02 vložil Josef Langmajer
Všem Lovcův dík!! A děkujeme za komentáře!!
18.9.2011 14:22 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Stále vzpomínám na Tvé poutavé vyprávění na srazu u Jirky.
18.9.2011 13:11 vložil Honza 7x64
Lovu zdar!!!má opravdu pěkně huňatou oháňku.
18.9.2011 13:03 vložil tomas baca
přeji mnoho takových ulovku a jistě už se těšíš až tvé myslivecké robě chodit s flintou . přeji lovu zdar
18.9.2011 12:23 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
18.9.2011 10:42 vložil Jirka Němec
Pepíku LOVU ZDAR.
18.9.2011 10:35 vložil Lubomír Stejskal
Pepíku, kamaráde, LOVU ZDAR! Miláášššek chodí dobře, tak ať se daří! Pozdrav Matymu! 1***
18.9.2011 10:21 vložil Petr Chloupek
Pepo, upřímné Lovu zdar!! :)
18.9.2011 10:05 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
18.9.2011 09:46 vložil Jakub Hušek
Přeji Lovu zdar! Jakou má krásnou huňatou oháňku.
18.9.2011 08:44 vložil Jaroslav Novák
Lovu zdar! Moc pekna fotka :-)
18.9.2011 08:43 vložil Roman Strnadel
Lovu Zdar..
18.9.2011 08:39 vložil Jiří Novák KL
Oběma lovu zdar a ještě hodně společných zážitků a úlovků vám přeju.
18.9.2011 08:28 vložil Milan Flora
Josef, moc dobrý výčet letos ulovených lišek. Lovu Zdar!!!1*
18.9.2011 08:22 vložil Michal Filip
Lovu Zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.