17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ještě jedna...
Ještě jedna...
vloženo: 26.12.2015 14:18
autor: Jiri Krampera

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

Autor neznámý II.
Autor neznámý II.
vloženo: 14.1.2017 13:49
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

další TOI TOI jen 200m od té předešlé. Asi se osvědčily.

Fotím si neobvyklé posedy a kazatelny. Budu rád za vaše tipy. Pokud o nějakém víte, neváhejte mi napsat. Posedy si potřebuji vyfotit sám, takže uvítám souřadnice nebo mapu, abych je mohl najít. Předem díky! Kontakt na mě: holkup@centrum.cz
vložil: Jan Holkup
vloženo: 11.7.2017 07:58
zobrazeno: 4065x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

26.7.2017 17:45 vložil Petr Samek
V mé bývalé praxi jsme několikrát nabírali odcizení takovéhoto zařízení, dnes už je mi jasné - za vším hledej " myslivce ".
20.7.2017 21:14 vložil Vladimír Koštejn
Moc dobrý to není.Počkejte na houbeře až půjdou okolo.A budou potřebovat na velkou stranu.Budou si představovat že to je wc v lese.A hesky vám to tam poserou.Snad se to nestane.Dělám si srandu.
16.7.2017 07:23 vložil dakslkopov
Jo Bohůšu,sedí sa venku....
15.7.2017 08:08 vložil Ladislav Bodi
Někdy jsme zhnuseni někdy pobaveni v každém případě je toto téma pana Holkupa velice plodné a je velkým přínosem pro tento portál možná by bylo dobré kdyby pan Holkup založil klub jenž by nesl jméno HOLKUP KLUB který by sdružoval všechny jeho přívržence vstup do klubu by se podmiňoval alespoň jedním obrázkem na toto téma a samozřejmě také členským příspěvkem co mě se týče mám splněno a hlásím se jako první (mohl bych dělat pokladníka) :-)
11.7.2017 21:54 vložil Jindřiška Padalíková
a v létě vevnitř +45 stupňů !!!! Za trest ! :-)
11.7.2017 21:20 vložil kunst libor
Kdo jste v tom někdy byl,tak víte jek to přikaždém pohybu duní...dokonalý plašič.
11.7.2017 20:00 vložil bohuslav šeda
Dakslkopov čus tak ti nevím tři psi jeden blb flinta kam si mám sednout :-)))
11.7.2017 18:20 vložil Jiří Netík
To musí být posezeníčko, ani komáři nežerů!
11.7.2017 11:22 vložil dakslkopov
Byly k dostání i v Lysé.Tak jsou asi supr.
11.7.2017 10:24 vložil bohuslav šeda
Tady řádil pán Lorenc :-)
11.7.2017 09:38 vložil Jindřiška Padalíková
Hrůza!!!!!
11.7.2017 08:32 vložil Štefan
Možná to je hospodárov.
11.7.2017 08:24 vložil Svatopluk Huličný
Jedna velká hrůza, že to hospodář v lese vůbec strpí ??
11.7.2017 08:00 vložil Jan Holkup
Nahoře si všimněte odklopných okének

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.