17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Doprovod 2013
Doprovod 2013
vloženo: 24.3.2014 15:32
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnček
srnček
vloženo: 29.10.2013 18:44
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

..zeleninka trochu jinak..

vložil: marie stanikova
vloženo: 23.8.2016 14:19
zobrazeno: 2277x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

27.8.2016 17:59 vložil Jaroslav Novotný
Mě na vás moje IQ stačí 100x a ještě mi zustane do foroty!!!!!!!
26.8.2016 16:57 vložil Štefan
Tebe jak možem dat hlas ked si tu nič nevložil.....Tebe možem dat akurát tak po hlase.
26.8.2016 12:20 vložil Jaroslav Novotný
Tak za 1.Opakuji,že si nejsem vědom toho ,že bychom si mi 2 tykali.Za 2.Po odebrání registrací a čistce od hulvátů vám podobným zde byl docela klid.Pokud to sem chcete znova zatáhnout,jste dalším jistým kandidátem na vyhazov z tohoto portálu.Jinak s vašim IQ s vámi nemá cenu další debatu vést.Sprostáci a ostatní hulváti zde prostě své místo NEMAJÍ A MÍT NEBUDOU!!!!!!!!
26.8.2016 11:31 vložil marie stanikova
Škoda,že někteří z Prahy jsou tak anonymní.Na konci září jedu do Prahy ,mohli bychom zajít na velkou mysliveckou kořaličku.
26.8.2016 04:52 vložil Štefan
Súhlasím z Aničkou.
25.8.2016 23:15 vložil Jaroslav Novotný
No tak tedy dobrá,nevím,že by jsme si tykali,ale stačí se podívat na můj profil,přes 100 přátel,přes 400 fotek,to hovoří samo za sebe.Co jste dokázal Vy,jako nováček na tomto portálu zatím prd,akorát urážet.0 přátel,0 fotek.A mužeme pokračovat.Mě je 50,mám lesárnu a co máte Vy???To by mě docela zajímalo!!!!!
25.8.2016 22:14 vložil Jaroslav Novotný
Pane Holý,chce se to naučit číst.Sekce pro ostatní fotky je zde pro vkládání fotek,které s myslivostí NESOUVISÍ!!!!!!!!Takže zavřete milej pane klapačku , hodte se do klidu a přestante urážet ostatní.Paní Staníková pro Vás není žádná Mařka vy utřinosi sprostej.Kdo je tady trapka hulvátská jste pouze VY SÁM OSOBNĚ!!!!!!!
25.8.2016 11:13 vložil Radoslav Kachlíř
Proč sem vůbec lezete p.Holý....
24.8.2016 22:24 vložil Jaroslav Novotný
No jo,nejvíc keců tady má ten,kdo zde ještě předvedl a ukázal úplný hovno,že pane Holý.Nejdřív ukažte,co umíte,potom kafrejte!!!!!!!!
24.8.2016 21:59 vložil marie stanikova
..díky..
24.8.2016 08:39 vložil jiří marek
Maruško bodík!
23.8.2016 22:04 vložil kunst libor
Pan Holý má třeba nějaké trauma,tak ho omluvme :)
23.8.2016 17:11 vložil marie stanikova
To byl kuřecí řízek a zelenina ze zahrádky.
23.8.2016 15:40 vložil Štefan
V petobale?
23.8.2016 15:34 vložil Jiří Zábran
Maruško,dobrý nápad. Jídlo má býti nejen dobré , ale i vkusně upravené. 1***. ps. Františku to si se ukázal.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.