17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 3.2.2013 12:04
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Rys u strženého srnčete.
Rys u strženého srnčete.
vloženo: 30.1.2019 22:44
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
vloženo: 7.3.2018 15:50
autor: jirka krbeček
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761029 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363182 hlasování fotek (105 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zklamání

V červnu sme se nastěhovali do domku na samotě,který postupně opravujem,od samého začátku nám tu dělali společnost každé ráno 2 srny,někdy i večer,přes den byli pár metrů od domu v houští,každý den než šli holky do školy koukali na srny...26.12 v 10³⁰ hodin v zatačce na fotu zastavilo auto,z auta 1srnu střelil směrem k domu a druhou za běhu na jiný směr,to už musel vylézt z auta....holky vše viděli,bohužel ač sem velký fanda myslivosti tak po utěšení holek sem jim musel vysvětli že i mezi myslivcema sou hovada a pytláci ,pánové byli oba v zeleném,padli 4 rány,řekl sem jim své to je jasné ale nic s tim neudělam,srny hodili celé a bez označení do auta a odjeli,tak takle páni my... zkurvili mim dětem svátky!!
vložil: doupovský vlk
vloženo: 28.12.2024 09:55
zobrazeno: 6355x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

29.12.2024 22:33 vložil doupovský vlk
Jo mě je to taky líto,hlavně proto že jsem zjistil že to hovado co má i hovězí příjmení ,byl kdysi v zastupitelstvu obce q co je horší tak i lesní hospodář!!! Jako lesního hospodáře ho nakonec pro lajdáctví a neplnění povinností jako hospodáře odvolali a to všemi hlasy,obci zařídil sankce z neplnéní,zda je obec dostala či ne nevim,každopádně je hnus že se vůbec na post hopodáře dostal,a věřte že se chová jako by mu tu vše patřilo a nikdo na něj nemá...snad jednou tvrdě narazí...
29.12.2024 11:08 vložil marie stanikova
to je mi líto
29.12.2024 11:02 vložil Jiří Kopp
Dá se to postihnout oznámením na PČR pro trestní čin pytláctví. Fotografií máte tak nebude problém dohledat majitele vozidla a konat dle zákona. Dále to řešit před kárným senátem okresního mysliveckého spolku a pokud bude prokázáno pochybení z výkonu práva myslivosti doživotně takové myslivce vyloučit ze svých řad a odebrání loveckého lístku.
28.12.2024 19:17 vložil Miloslav Míšek
Tohle se nedělá,snad ji to došlo.
28.12.2024 13:38 vložil Jan Zimolka
PRASATA v lidské podobě Nedá se to nějak postihnout?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.