17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 9.2.2018 06:05
autor: Josef Vršan

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Práce pytláka!

Srnec nalezen asi 200 metrů od silnice,ještě žil.Na levém boku je vstřel, výstřel není.Je to jen malá dirka,snad od dobré vzduchovky.
vložil: ladislavkohousek
vloženo: 18.7.2012 23:18
zobrazeno: 2558x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

2.12.2012 19:07 vložil René Smékal
Možná malorážka ale zdruhé strany by byla díra velká! a hodně oteklý jestli to byla malorážka tak docela silná ale taky možná jak píše pan Hubert H. n´ací mladíci si to vezly z obchodu tak vyskoušeli co to dokáže. pytláci jsou takovy hornet by taky udělal na vystřelu větší dira , jestly to byl pytlák kurva světa taky bych mu to udělal zvěř má taky city neníto věc ale zvyře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.7.2012 16:23 vložil Martin Březík
Jestli je to dílo člověka,tak nevím kde jsem se TO narodil!:-(((
20.7.2012 23:41 vložil Štefan
Možná hornetka.
19.7.2012 22:20 vložil Jaromír Hubert Horský
omlouvám se flobertku.
19.7.2012 22:17 vložil Jaromír Hubert Horský
Když už tak bych to tipl na floberku(6mm),tato zbraň je volně prodejná od 18 let.
19.7.2012 20:12 vložil Pavel Žíla
Také bych tipl malorážku... Jsou to svině...
19.7.2012 19:56 vložil František Havran
Tak, on to mohl být slabší srnec a pokud měl propíchlý trávník, tak otrava je dílem nekolika hodin - dnů. Těžko říct, jestli pytlák, nebo srnec.... U nás v loňském roce 6 kusů. Jenom střelených, ani maso nedovezeno. Jenom někomu asi dělá dobře zabíjet. Tipl bych to na malorážku, nebo remington. Asi tak, lidi jsou kurvy....:(
19.7.2012 15:13 vložil Milan Ječný
Lubo,klidně mohlo,ale srnec byl totálně vyhublej.To by musel hrot pařůžku propíchnot nějaký orgán a došlo k otravě a postupnému oslabení.Dírka hádám o průměru 5mm.
19.7.2012 09:59 vložil Lubomír Prokeš
Nemohlo to být ze souboje s druhým srncem?
18.7.2012 23:58 vložil ladislavkohousek
Omilem jsem si dal bod.Omlouvám se.
18.7.2012 23:53 vložil ladislavkohousek
Milane, snažil jsem se ale tu pitvu jsem vzdal,jelikož v tom místě vstřelu to šíleně zapáchalo.Musel trpět několik dnů.
18.7.2012 23:30 vložil Milan Ječný
Našel si něco uvnitř při yvrhování Láďo?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.