17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj  první Srnec
Můj první Srnec
vloženo: 18.7.2018 00:39
autor: Oldřich Eidelpes

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
vloženo: 9.1.2014 14:07
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Siky z naháňky

Kamarádi ze Švédska na společné naháňce v Lomanech na Plzeňsku.
vložil: Martin Saifrt
vloženo: 15.1.2014 19:58
zobrazeno: 6873x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

17.1.2014 19:23 vložil H.J.
Lovu zdar! Ale neodpustím si jednu poznámku - "vlny kritiky" ?? Zdá se pane Saifrte, že jste ještě mnoho kritiky nezažil a už rozhodně ne k této fotografii :-))))
17.1.2014 00:23 vložil Vlastimil Kosina
Já z uvedených komentářů zas až takové vlny kritiky necítím.... Lovu Zdar!
16.1.2014 21:41 vložil Pavel Strnad
Lovu zdar!!! Mně osobně fotka zas tak hrozná nepřijde, ano zvěř na špatném boku, ale lovci ač cizinci se nad ulovenou zvěř nijak nepovyšují, je z toho cítit radost z úlovku, ke zvěři poklekli, nevidím problém (úlomky byly jistě předány na výřadu). Toto oblečení sice není zcela tradiční, ale rozhodně lepší než nějací kolegové oblečení z army shopu. Na druhou stranu nemám rád ty omluvy typu, že u nich se to dělá jinak atd. Pokud přijedou sem měli by se podle toho chovat, to je ale věc jejich doprovodu ...
16.1.2014 21:36 vložil Honza 7x64
Lovu zdar!To je ze včerejší středeční naháňky?
16.1.2014 18:50 vložil Martin Saifrt
Buďte rádi, že si na fotku sundali sluchátka, co normálně nosili.
16.1.2014 18:48 vložil Martin Saifrt
Švédi jsou oproti jiným jejich domorodým lovcům oblečeni až luxusně, rozhodně to české tradici neublíží. A že by si kupovaly zelené mundůry když jedou lovit do Čech ? To je asi kravina, že jo ? Když pojedete do Švédska, Norska, nebo Finska, všichni tam nosí maskáče, nebo obyčejný šusťáky jako u nás od Vietnamců. Poslední hryz atd. byl vzdán zvěři až na výřadu, nefotili jsme se jen pro tyto stránky. Jinak jsem rád, že sklízím vlny kritiky, NESKLAMALI jste !!!!!
16.1.2014 15:16 vložil Aleš Pastorek
Lovu Zdar do Švédska.... Nemám nic proti oblečení obou lovců, jak by mohl někdo namítnout. Jsou to lovci z cizí země a nosí, co je tam zvykem. Akorát jsi mohl Martine před fotografováním otočit ulovenou zvěř na pravý bok, na vstřel položit úlomek a do svíráku dát poslední hryz. Tím by jsi ukázal zase naše tradice a pocty ulovené zvěři, tak jak se to dělá po úspěšné čekané. Předání úlomku zcela jistě proběhlo na výřadu a tato fotka pouze dokumentuje radost těsně po ulovení a skončení leče. Zřejmě se jednalo o výměnný lovecký pobyt, který byl naplněn úspěšným lovem a zážitky. Přeji i tobě mnoho loveckých zážitků u kolegů ve Švédsku. Aleš Pastorek
16.1.2014 14:26 vložil Sanctus Hubertus
LOVU ZDAR ! není třeba nic komentovat, taky nebudu Švédům u nich doma radit, jak to mají dělat, až tam budu na návštěvě......
16.1.2014 09:37 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar pro kamarády.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.