17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jezevec s kuňákem.

Prvního jsem našoulal jezevce, po dél lesa přelezl přes potok a mašíroval si to přímo ke mě. Nachystal jsem se kleknul si a čekal až příšel na 25m. Ulovil jsem ho ranou na ostro, kule mu vnikla do těla na krku, je to vidět. Fena 15kg. Schoval jsem si ji u potoka, že se pro ni vrátím druhý den ráno, překryl smrkovou větví a šoulal jsem dál. Asi po 200m. slysím šelest při kraji lesa, klekám si a poslouchám. Po chvíly vylézá něco co nemůžu identifikovat, tak divně se to pohybuje, jezevec? psík?? Rychlou chůzí se snažím dohnat tu šelmičku. Ta se zastaví, ví o mě, staví se na zadní a to už vím že je to kuna, jasně vidím náprsenku. Kuna odskakuje do lesa a blízkého kanálu. Vtu ránu zaujímám pozici 15m. před kanálem a čekám. Po asi dvou minutách kuna vykukuje a já ustaluji kžíž na náprsence a střílím. Taková divná rána, bodejť by ne, kule proletěla celým kanálem. No na kukuřičnisko na prasata už jsem nedošel. Druhý den beru úlovky, nějaké to foto, oprašuji úlomek z předešlé noci a jdu s veselou domů. Lovu zdar.
vložil: Magnum.
vloženo: 15.11.2011 16:49
zobrazeno: 3673x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

17.11.2011 08:39 vložil Ivo Ondráček
Lovu zdar! Ulovit během jedné šoulačky dva kusy škodné je vzácný zážitek! Ať se daří i nadále.
16.11.2011 19:46 vložil Tomáš Nožička
tak to přeji aby se zadařilo ja bych je musel už budit
16.11.2011 08:32 vložil Magnum.
U nás asi ještě nespí, u kamaráda o 30km. dál byly zalehlí do zimního spánku co mi říkal, už na začátku odstřelu. No přes den je ještě obstojně a navíc hned u lesa je kukuřičnisko na které chodí, mají tam dost svých ochozů, snad se ještě zadaří. Kulovnice je rosslerka.
16.11.2011 08:06 vložil H.J.
Lovu zdar, pěkná flinta, můžu se zeptat na značku?
16.11.2011 05:15 vložil tomas baca
přeji lovu zdar
15.11.2011 22:32 vložil PRO HUNTING, s.r.o
Lovu Zdar
15.11.2011 19:42 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
15.11.2011 18:26 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
15.11.2011 18:23 vložil Ladislava Pliskova
hezky popsáno, Lovu zdar-bodík
15.11.2011 18:08 vložil Tomáš Nožička
to u Vás ještě jezevec? nespí u nás už ven nelezou

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.