17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Včerejší srnec
Včerejší srnec
vloženo: 12.7.2019 20:01
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Královské seskupení

Pří dokončování a sušení.
vložil: rene gabriel
vloženo: 2.4.2013 22:02
zobrazeno: 2917x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

11.4.2013 17:44 vložil Andrea
p. Studýnka: Respektuji Váš názor... Někdo má rád vdolky, jinej zaze holky :o)
11.4.2013 13:15 vložil Jiří Studýnka
Člověk nemusí být odborník aby dokázal rozpoznat ne moc podařenou práci!
10.4.2013 20:52 vložil Andrea
p. Studýnka: To určitě udělám!!!... abych byla takový "odborník" jako vy! Jo a pokud se budem bavit o inspiraci... tak tu já mám na rozdávání, tak si o kousek napište, pro Vás budu mít vzorek zdarma! :o) Krásný jarní den
9.4.2013 20:59 vložil Jiří Studýnka
Tak k vám bych si králováka určitě k preparaci nedal a zřejmě ani nic jiného...Mrkněte na preparáty pana Šlapanského, pro inspiraci. A doporučoval bych to i slečně/paní Andree!!!
4.4.2013 08:59 vložil Andrea
Pane Lengyel: respektuji samozřejmě, že se někomu nelíbí, mě se kolikrát taky preparát nelíbí a dám to najevo. Ale pokud někdo CÍLENĚ pomlouvá a zjevně neumí ani zvířátka poznat, tak ano pak je to u mě B*B, a jeho příspěvkům se vždy ráda zasměju. Krásný sněžný den.
3.4.2013 20:06 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale Paní(slečno) Andreo,mě se to také líbí tak jako Vám,neznamená to ale,že se bude líbit všem,tedy Vaše výrazy jako"Blb",se nehodí,vzlášť pro Vás jako ženu,již vůbec ne....Mě to k smíchu nepřijde
3.4.2013 12:02 vložil Richard Kronika
Rene dobrá práce jen tak dál.A pan Waiser to je dobrej šprýmař.Aspoň se tu trochu zasmějeme.....
3.4.2013 11:05 vložil rene gabriel
Mos děkuji,člověk jen informativně něco sem vloží a pak se ještě zasmněje,supr, děkuji.:-DD
3.4.2013 10:16 vložil Andrea
Waiser: Jááááj pan "odborník" podruhé??? Už minule jsem byla fascinována vašimi "znalostmi" a teď jste opět nezklamal.... zase jste vykouzlil úsměv na mé tváři!!!! Díky, komentujte častěji, sice budete vypadat jako blb, ale já se ráda směju!
3.4.2013 09:52 vložil Imrich Waiser
Můj názor ti ptáci mají nějak vykloubená křídla. Je to foceno sice zdálky, ale zblízka by to hezký dojem asi neudělalo.Mě se to nelíbi to je ale každého názor.
3.4.2013 00:11 vložil jirku ludek
Vase zpracovani trofeji je famozni a velmi napadite opravdu krasne práce..jakmile bude trofej obratim se na vas..davam za1 a cest vasi praci Rene :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.