17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první srnec
Můj první srnec
vloženo: 26.8.2012 11:51
autor: Michaela Mikšíková

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 21 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Čtrnácterák z Ostrova

váha: 150 kg
věk: 5 let

vložil: Miroslav Beran
vloženo: 28.12.2014 15:38
zobrazeno: 4975x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

8.1.2015 06:59 vložil REDY
oprava PRO nemyslivce typu Voith
8.1.2015 06:58 vložil REDY
Přesně tak pane Adamec - dobrý komentář nemyslivce typu Voith
4.1.2015 21:25 vložil Ján Adamoc
Sám jsem měl možnost jelena vidět, jak v kůži, tak vyvařeného a mohu tvrdit, že je starý při nejmenším sedm let, ale i tak je takového jelena škoda. Ale k poctění zvěře , jak mladé, tak staré se přeje: Lovu zdar !!
2.1.2015 10:22 vložil REDY
pan Miškov ????
1.1.2015 17:44 vložil Zbyněk Miškov
:( tak tady už nechápu nic . Nezlobte se,ale tady lovu zdar nepronesu. A pan Redy? raději nic
1.1.2015 17:27 vložil Milan Flora
Už ho nezbudíme i kdybychom chtěli...
1.1.2015 17:26 vložil Milan Flora
Lovu Zdar!
29.12.2014 19:39 vložil REDY
To je zase mysliveckejch chytrolínků, od té doby co se začaly pronajímat honitby a do ČR vstoupila komerce si takového jelena můžete lovit i kdyby mu byly 2 roky a to proto, že takoví nemyslivci jako jste vy si ty honitby pronajímaj a snaží se z toho vytěžit co nejvíc. A to si řikáte lidoví myslivci.
29.12.2014 19:03 vložil R V
Tohle bude nejspíše nějaká provokace! Vražda!!! Ale je možné, že je to sanitární odstřel a nebo z nějaké farmy. Co se týče komentáře Redyho, ty budeš myslivecký omyl. Stačí nějaký komentář ze strany autora a bude po záhadě.
29.12.2014 19:00 vložil Tomáš Palička
sanitární odlov, přišel z dobré honitby a dobře založený.
29.12.2014 14:25 vložil Milan Janovský
Patrně sanitární odstřel.Co jiného.
29.12.2014 12:51 vložil Jiří Lengyel,starší
Závidět? A takového jeleního dorostence?To snad ne!Žádná dobrá trofej,veliká škoda!
29.12.2014 12:37 vložil patrol
Škoda, že to není dvacaterák a o rok mladší, bych asi závistí puknul. Diano ty to vidíš, doufám, že se lovci náležitě odměníš.
29.12.2014 12:20 vložil REDY
Toto rozhodně není prasárna ani prasečina pánová, přestaňte závidět a k úlovkům přejte jen LOVU ZDAR. Dost dobrá trofej pane Beran já bych lovil také.
28.12.2014 20:01 vložil Zdeněk Urban
To by byly trofeje v ČR, kdyby se zvěř dožila věku, ve kterém by byla zralá k odlovu. Tohle je opravdu prasečina!
28.12.2014 16:12 vložil jan navratil
oboustranně korunový v 5 letech je pěkná prasárna lovu zdar a ani ruku bych Vám k němu nepodal měl by jste se stydět
28.12.2014 15:50 vložil Milan Janovský
"Lovu zdar" trochu brzo v pěti létech ulovit tohoto jelena.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.