17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první
Můj první
vloženo: 27.9.2013 08:26
autor: Miroslav Novák

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Obnova
Obnova
vloženo: 11.2.2015 08:39
autor: Děda z lesa

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

obraz.. akryl (30x40cm)
obraz.. akryl (30x40cm)
vloženo: 9.4.2019 16:42
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363215 hlasování fotek (36 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vše zlé je pro něco dobré

Včera jsem byl v u Dcery v Praze,Když jsem se vrátil domů,zjistil jsem ,že jsem v Praze zapomněl foťák.Zas na štěstí jela dnes dcera do Trutnova a tak jsme se domluvili,že mě foťák před Trutnovem předá.Na cestě zpět jsem měl v plánu,že se někde podívám po parůžkách.Měl jsem vytipovanou lokalitu,kde budu hledal,ale jak jsem hledal místa,kde bych mohl hledat,zapomněl jsem odbočit na jedné křižovatce a tak jsem jel dál.Když jsem ale viděl srnčí na poli,zastavil jsem a šel směrem k nim.Samozřejmě,že na mě nečekali a tak jsem si to namířil ke skupince jív ,kde stáli jesle,časem již zchátralé,tam jsem předpokládal,že srnčí mají paměť a k jeslím se stále vrací a já se nemýlil.V mělké strži u jeslí jsem najednou uviděl parůžek.No obrovská radost,nastalo děkování,focení a touha najít parůžek do páru mě donutila udělat tři kroky dopředu a další obrovská radost,další parůžek.Teď už jsem měl dvě možnosti,najít parůžky do páru.A hledám dál.Nad strží na poli,asi šest metrů od nalezených parůžků jsem našel pařůžek třetí.To si snad dokážete představit tu radost.Teď jsem měl tři možností najít parůžky do páru. Procoural jsem toho tam tolik,ale už jsem se nechytal a tak jsem to vzdal.Parůžky budou v kategorii shozy.
vložil: jiri rajs
vloženo: 23.12.2019 00:08
zobrazeno: 4195x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

28.12.2019 21:57 vložil Jan Horáček
Správná myslivecká vášeň. Pro správného myslivce je každá "trofej" potěšením. (Já letos ještě nic.)
24.12.2019 22:53 vložil jiri rajs
To víš Jiří,když srnčí shodí,tak se to počítá na deka,když shazují lidé,tak počítáme s kilama.
23.12.2019 20:19 vložil Jiří Netík
Jirko, já jsem nejvíc srnčích shozu našel u potoka, když jsem chodil na ondatry. Srnci při přeskoku shodili.
23.12.2019 19:53 vložil Jindřiška Padalíková
Šťastný den !!! Takových víc! :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.