17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj životní
Můj životní
vloženo: 17.9.2012 21:44
autor: Ondřej Koubek

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 26.3.2013 12:28
autor: Miloš

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Přivábená...

Dnes ráno se mi podařilo ulovit lišku na fotografii. Podařilo se mi ji přivábit pomocí Nordiku Predator na vřeštění zajíce. Lišky vábením lovím už několik let a Nordik je vždy 100%. Ten kdo tvrdí, že na to nereagují, to prostě neumí. Brok 3,75. 40m v ohni.
vložil: Tomáš Robotka
vloženo: 13.2.2016 09:02
zobrazeno: 5171x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

16.2.2016 11:21 vložil Zuzana Mangoltová
Lovu zdar!
15.2.2016 10:05 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
14.2.2016 21:56 vložil Jan Horáček
Jseš dobrej! Lovu zdar.
14.2.2016 12:52 vložil Tomáš Robotka
Díky Vám a lovu zdar.K vábení nejčastěji používám Nordik pred.mini.Lišku vábím,až když jí spatřím a to i na 500 i více metrů. Vyhodnocuji vždy ale situaci co liška vymýšlí a nevábím za každou cenu. Nejlepší,když vím,že je na lovu. Pár lišek jsem navábil, i když jsem je neviděl. Většinou to bylo nad údolíčkem kde jsem si byl jistý, že mi nepřijde do větru.Když vidím,že liška nereaguje hned na první tón tak dál nepokračuji.Většinou zavábím 2 až 3 krát a jede jak pila.Starší liška dělá většinou dost velký oblouk tak si to chce dopředu pohlídat vítr. Jestiže vás vábí víc v jednom revíru a nebo i u sousedů,je potřeba komunikovat kde a kdy kdo v daný čas vábí a s jakým výsledkem to dopadlo.Nejdůležitější ovšem je když už lišku navábím a rozhodnu se jí ulovit tak jí stoprocentně trefit.Já nevábím moc často a když už vábím, tak to hodně prožívám. Je to pro mě takový rituál, při kterém se mi prozatím parádně daří.
14.2.2016 06:57 vložil Josef Vršan
Lovu zdar Tome
13.2.2016 20:34 vložil Radek Dlouhý
Lovu zdar!
13.2.2016 20:29 vložil aleš panchártek
Lovu zdar,Tomáši!
13.2.2016 19:36 vložil Jan Barták
Lovu zdar!
13.2.2016 19:16 vložil Hanso
Lovu zdar! Nordik Predator Pretuned nebo Mini?
13.2.2016 17:52 vložil Josef Černoch
Lovu zdar! Jak dlouho jste vabil než přišla?
13.2.2016 17:51 vložil pepa
Lovu zdar.
13.2.2016 13:54 vložil Dominik Urbášek
Lovu Zdar !
13.2.2016 12:18 vložil Petr Hruška
Lovu zdar, to je pořádný lišák!
13.2.2016 12:09 vložil Miroslav Zigo
Nádhera,jen tak dál.Lovu zdar.1****
13.2.2016 12:07 vložil Branislav Lukáč
Lovu zdar,je to tak
13.2.2016 09:39 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
13.2.2016 09:14 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar,máte pravdu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.