17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 2013
Jelen 2013
vloženo: 7.4.2016 07:31
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

Černá zvěř
Černá zvěř
vloženo: 24.1.2018 06:28
autor: Josef Vršan

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 20.9.2019 02:35
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

*
*
vloženo: 30.1.2015 11:12
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760977 komentářů fotek (6 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362811 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Záchrana srnčete

Při včerejší procházce kolem bývalého areálu mechanizace jsem uslyšel sylné naříkání srnčete. Vydal jsem se za zvukem a našel jsem srnče spadlé v otevřeném kanále. Srnče sice vyděšené ale v pořádku odběhlo do lesa. Nechci si ale ani představit co by se mohlo stát kdyby tam spadlo třeba malé děcko.
vložil: Petr Sokol
vloženo: 8.8.2011 17:52
zobrazeno: 2770x
hodnocení: 40 hlasů



Komentáře:

12.8.2011 13:26 vložil LD
mě do takové skruže spadl pes a když jsem ji šel zakrýt za 2 dny aspoň podlážkou, našel jsem tam utopené sele, odpovědnost za skruže zdá se nikdo nemá...
9.8.2011 17:26 vložil Jirka Němec
Petře ty zasloužíš VELKOU pochvalu...!!! A zemědělci či kdo to obhospodařuje, potřebují nakopat do pr...e...!!! Je to šílená lumpárna. Já spadl také do star. skruže a to v zimě. Ještě že vlastníme mobily. To mě zachránilo.
9.8.2011 13:51 vložil Miroslav Komárek
U nás nám spadl divočák do skruže ale přišlo se na to pozdě, za rok se to opakovalo a už to máme zaďelaný. O jednom honě jsem dokonce do jedné překryté travou spadl a pěkně si namlátil kolena, jsou to hrozný pasti...
9.8.2011 10:32 vložil František Mlčoch
Zarostlé trávou a bez poklopu,...strašná past.U nás ukradli kovové víko na vodovodní šachtě v polích 150 od silnice.Panty urazili a šachta jen čekala na svoji obět.Už je to založené kusy betonu ,ty nikde nevykupují...Bod za pomoc v pravou chvíli!
9.8.2011 10:15 vložil Uhlík Karel
V pravý čas na správném místě.Velký bod.
9.8.2011 09:51 vložil Milan Flora
To je teda past, až mě z toho běhá mráz po zádech. Bodík za záchranu.
8.8.2011 23:03 vložil Milan Ječný
Petře,možná by to chtělo něčím zabezpečit,muže se to opakovat.Lidská bezohlednost je neomezená.
8.8.2011 20:33 vložil Jiří Lengyel,starší
Jak to dopadlo?-1**
8.8.2011 19:20 vložil Miroslav Franěk
V pravý čas....Velký bod za záchranu !
8.8.2011 18:04 vložil René Hlaváč
hlas za záchranu

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.