17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

srnec
srnec
vloženo: 25.3.2013 20:35
autor: Miroslav Jílek

úlovky (svět)

Buvol kaferský-splněný africký sen
Buvol kaferský-splněný africký sen
vloženo: 4.1.2012 19:06
autor: Josef Langmajer

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Muflon ještě jednou s tátou a bráchou

vložil: Paní z hájovny
vloženo: 5.12.2017 08:49
zobrazeno: 3033x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

7.12.2017 19:22 vložil Josef Hanzlík
Rone,tady to bude trošku zamotanější.Jestli si dobře vzpomínám,tak tu byla kdysi Ludmilka Burešů,jež se nám patrně řízením osudu přetransformovala do holky z lesa.Možná zásluhou p.Hlaváčka došlo ke konečné přeměně a to,do Paní z hájovny.Takže přítel tu už asi nebude.Nicméně,ve vší úctě k panu otci a bratru,takováto fotka muflona je blbá.
6.12.2017 22:05 vložil Ron Gordon
Pane Vlosovský, neberu Vám Váš názor, ale zvolil jste trochu špatné přirovnání. Já nemám nic proti fotografii "pana tatínka", ale proč u toho musí asistovat ten muflon. Vždyť nám zde "Paní z hájovny" předkládá neustále fotogenického přítele ve všech podobách, na to jsem si již přivykl. Zažil jsem v minulosti také jednu úsměvnou příhodu, kdy u jednoho většího kňoura postupně zapózovala polovina spolku.
6.12.2017 07:01 vložil Jaroslav Vlosovský
Pane Rone.to je jako Váš meloun v celku, meloun na půlku a nikdo neříkal nic. Nevím proč by mělo vadit foto s tatínkem. Tatínkovi přeju hodně zdraví.
5.12.2017 21:11 vložil Dalibor Maleček
Stále jsou tu rejpalové ale víc je tu těch, kterým se líbí co fotíte ..Jen tak dál !
5.12.2017 20:58 vložil Ron Gordon
Děkuji za poučení pane Jane, ale já by to viděl spíše na sekci lidé, když chce paní prezentovat svoji rodinu, muflona jsme již měli možnost shlédnout v sekci úlovky i s lovcem. To jen tak pro pořádek.
5.12.2017 20:35 vložil jan
Pane Gordone, v sekci ostatní, může být i s mateřskou školkou. V sekci ůlovky je pouze s lovcem.Jen tak dál, Paní z hájovny. Lovci lovu zdar a otci hodně zdraví.
5.12.2017 17:57 vložil Paní z hájovny
Ron Gordon zítra sem dám muflony bez lidí :)))
5.12.2017 13:33 vložil Ron Gordon
Hezký! Zítra nám ho zde naservírujte ještě se svým přítelem, pozítří se svou maličkostí a pak postupně s celou rozvětvenou rodinou. Ach jo, chudák muflon !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.