17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

zlatá dvojice
zlatá dvojice
vloženo: 17.11.2015 19:05
autor:

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

V krmelcích si libují
V krmelcích si libují
vloženo: 12.2.2020 09:15
autor: Děda z lesa

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

*
*
vloženo: 31.5.2018 13:42
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243667 fotek (0 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761007 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362980 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Atos ze Sloupnických lesů

7.měs.štěňe , nejmladší krev naší smečky ....
vložil: Milda Hájek
vloženo: 8.12.2011 13:26
zobrazeno: 2385x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

9.12.2011 22:22 vložil David Jirgala
Pane Hájek děkuji za odpověd. Ať se daří v chovu...
9.12.2011 22:21 vložil David Jirgala
Sem rád že ses zasmál.. Já to myslel tak že Knollovu školu znám, tak se ptám z jaké je to matky. Jestli ji osobně neznám... Moc sem nepochopil ten humor
9.12.2011 14:29 vložil Ondřej Giecek
Nemyslím to nijak zle a aini nemám v úmyslu si rypnout, ale rozesmála mě věta (z jaké matky to je?) no přece z jeho matky :-). Davide nic ve zlém, jen mě ta věta pobavila. 1*.
9.12.2011 10:24 vložil Milda Hájek
Matka je Lady z Knolovy školy. ....a pro ty dva ve při ( zdůrazňuji ve-při , ne vepři:) - černý bělouše vodím už cca 11let,odchoval jsem dva vrhy štěňat a někteří jedinci mají hodně z pointrů.Jeden pes z mojí stanice dostal v.d. na výstavě za pointrovskou hlavu,jestli najdu foto , tak to sem pověsím.
9.12.2011 08:35 vložil David Jirgala
Z jaké matky to je?
8.12.2011 22:01 vložil Ondřej Procházka
Aleš Ševčík: viděl a na téhle fotce mi ho připomíná. Nevím, jestli je to nějakým úhlem vyfocení neboco, ale podle mordy jsem tipl pointera, no. Snad se zase tolik nestalo, nikomu jsem to necpal, poděkoval jsem za info a svět se točí dál.
8.12.2011 18:37 vložil Ales Sevcik
Pro pana Prochazku videl ste uz nekdyhlavu Pointra tek tekto rozhodne nevypada
8.12.2011 15:26 vložil Ondřej Procházka
Zdálo se mi to na pointra podle mordy a tak nějak celkově. NKO bych netipl. Každopádně díky.
8.12.2011 15:23 vložil Milda Hájek
Je to NKO černý bělouš , ale na vzniku této barvy se kdysi pointer podílel. ...., kolemjdoucí mi ale říkají jak mám pěknýho dalmatina :o))))))Mamka je z Knolovy školy, taťka od Nezdického potoka.
8.12.2011 15:16 vložil Ales Sevcik
Jestly se nemylim tak je to NKO pointer vypada janak
8.12.2011 15:05 vložil Ondřej Procházka
Nepovažuju se nějakého obzvláštního znalce psů, ale není to štěně pointra?
8.12.2011 14:52 vložil David Jirgala
NKO nebo Auverský ohař..?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.