17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Máme jich tady stále dost.
Máme jich tady stále dost.
vloženo: 8.2.2017 12:29
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Prvý medveď sezóny
Prvý medveď sezóny
vloženo: 17.9.2018 06:58
autor: mirojevo

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

jeleň...
jeleň...
vloženo: 8.1.2013 16:03
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

"Večerní čekaná na srnce"

váha: 62 kg

Včera v podvečer, jsem zasedl na posed, ale nic moc nechodilo, tak jsem si řekl , že se půjdu podívat kousek opodál na čerstvě posekanou louku, že tam třeba budu mít větší štěstí. A taky jo. Nejdříve jsem s trochou odříkání pustil ročka, protože jsem si nebyl 100% jistý výškou parůžků , ale dobře jsem udělal. Cca ve 21:30 mi vyběhlo na louku lišče ve vzdálenosti asi 130 m , vzhledem k tomu, že jsem měl dobrou oporu zbraně tak sem neváhal. Zamířím a cvak!!!!Bohužel sem si nějak špatně odjistil a úderník se mi přibrzdil a už neměl potřebnou energii k výstřelu, ale vzhledem ke vzdálenosti a dobrému větru sem pořídil přebít a vystřelit znovu. Nyní již vše bez problémů.Dal jsem si v klidu cigaretu a přemýšlím o loveckém zážitku, když najednou slyším lámání v lese stejným směrem co jsem ulovil lišče a vidím ve stínu ohnutých větví pohyb. Dalekohledem vidím že jsou to divoká prasata ,ale již bylo dost šero a puškohledem jsem již prasata neviděl, ale na štěstí pro mě se začala hrnout do středu louky přímo na mě. Ihned jsem je skoukl dalekohledem, bylo to 15 kusů většinou lončáku a k mému překvapení žádné bachny se selaty. Na nic jsem nečekal, vybral jeden kus a vystřelil. Ránu jsem umístil poněkud výš , tak že zásah šel na trn a rozbité části kostí vzali plíce a kňourek zůstal v ohni. Dianě děkuji za překrásný lovecký zážitek a doufám že mi prominete kvalitu foto. Fotil sem to telefonem a na foto není poslední hryz , ale hned jak sem došel k lesu tak jsem se polepšil a poctu mu vzdal.
vložil: Vladimir Pohl
vloženo: 4.7.2016 19:33
zobrazeno: 4476x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

7.7.2016 00:03 vložil Martin Sokol
Jinak ja taky po delsi dobe nakoukl na tenhle web na doporuceni kamarada a vidim,ze tohle uz je fakt sila co se tady vseobecne deje....a Admin.umi akorat menit uvodni fotky nic vic...
7.7.2016 00:00 vložil Martin Sokol
Pan Pater si dela srandu a je to urcite clovek co chtel navazat hadku, ze se nemylim? :-) takovych je tady ,,už'' plno, tak se prosim kamaradi myslivci nad timto nerozptylujte a myslete si sve ;-)...Pokud by to s tou baskou myslel vazne tak je to jasne vycucany blb jak podobne napsal, ale urcite tohle vazne myslet nemohl tak se toho prosim nikdo nechytejte.A i kdyby to byla baska tak by strelec nic neporusil.Lovu lesu a obzvlast blbum zdar ;-).Jinak lovci lovu zdar!
6.7.2016 05:55 vložil Drahoš Hikl
Po delší době jsem nakouknul,takže Lovu zdar.Souhlas s Erikou.
5.7.2016 11:38 vložil Josef Vyskočil
Lovu zdar !
5.7.2016 10:21 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, kvalita fotky horší, ale že je to kňourek je jasné.
4.7.2016 23:08 vložil Petr Hruška
2x Lovu zdar!
4.7.2016 20:34 vložil Štefan
Lovu zdar jasne je videt že je to kanček.
4.7.2016 20:27 vložil Vladimir Pohl
Pane Pater, přibližte si foto a uvidíte, že je to opravdu kňourek, nebudu sem dávat foto bachyňky a tvrdit že je to kňourek. Z této fotky to může tak vypadat, ale ujišťuji Vás že jsem mu při vývrhu vyřezával ráže.S pozdravem Pohl.
4.7.2016 19:58 vložil Jiří Pater
jasne vyycucana baska

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.