17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 4.11.2019 21:58
autor: hubertushk

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

další TOI TOI jen 200m od té předešlé. Asi se osvědčily.

Fotím si neobvyklé posedy a kazatelny. Budu rád za vaše tipy. Pokud o nějakém víte, neváhejte mi napsat. Posedy si potřebuji vyfotit sám, takže uvítám souřadnice nebo mapu, abych je mohl najít. Předem díky! Kontakt na mě: holkup@centrum.cz
vložil: Jan Holkup
vloženo: 11.7.2017 07:58
zobrazeno: 4067x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

26.7.2017 17:45 vložil Petr Samek
V mé bývalé praxi jsme několikrát nabírali odcizení takovéhoto zařízení, dnes už je mi jasné - za vším hledej " myslivce ".
20.7.2017 21:14 vložil Vladimír Koštejn
Moc dobrý to není.Počkejte na houbeře až půjdou okolo.A budou potřebovat na velkou stranu.Budou si představovat že to je wc v lese.A hesky vám to tam poserou.Snad se to nestane.Dělám si srandu.
16.7.2017 07:23 vložil dakslkopov
Jo Bohůšu,sedí sa venku....
15.7.2017 08:08 vložil Ladislav Bodi
Někdy jsme zhnuseni někdy pobaveni v každém případě je toto téma pana Holkupa velice plodné a je velkým přínosem pro tento portál možná by bylo dobré kdyby pan Holkup založil klub jenž by nesl jméno HOLKUP KLUB který by sdružoval všechny jeho přívržence vstup do klubu by se podmiňoval alespoň jedním obrázkem na toto téma a samozřejmě také členským příspěvkem co mě se týče mám splněno a hlásím se jako první (mohl bych dělat pokladníka) :-)
11.7.2017 21:54 vložil Jindřiška Padalíková
a v létě vevnitř +45 stupňů !!!! Za trest ! :-)
11.7.2017 21:20 vložil kunst libor
Kdo jste v tom někdy byl,tak víte jek to přikaždém pohybu duní...dokonalý plašič.
11.7.2017 20:00 vložil bohuslav šeda
Dakslkopov čus tak ti nevím tři psi jeden blb flinta kam si mám sednout :-)))
11.7.2017 18:20 vložil Jiří Netík
To musí být posezeníčko, ani komáři nežerů!
11.7.2017 11:22 vložil dakslkopov
Byly k dostání i v Lysé.Tak jsou asi supr.
11.7.2017 10:24 vložil bohuslav šeda
Tady řádil pán Lorenc :-)
11.7.2017 09:38 vložil Jindřiška Padalíková
Hrůza!!!!!
11.7.2017 08:32 vložil Štefan
Možná to je hospodárov.
11.7.2017 08:24 vložil Svatopluk Huličný
Jedna velká hrůza, že to hospodář v lese vůbec strpí ??
11.7.2017 08:00 vložil Jan Holkup
Nahoře si všimněte odklopných okének

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.