17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 2014
Jelen 2014
vloženo: 7.4.2016 07:27
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

sibiř
sibiř
vloženo: 29.9.2015 21:28
autor: František Strnad

trofeje

Starý pán
Starý pán
vloženo: 24.7.2015 13:22
autor: Alois Kneifel

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 28.3.2015 19:56
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nevím,jestli ta fotka neměla být spíš v UMĚNÍ

140 kg kvalitní domácí klobáse..
vložil: Konvalina L
vloženo: 29.2.2012 20:24
zobrazeno: 2673x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

2.3.2012 05:38 vložil Jaroslav Vlosovský
No ani nemám slov. Nedivím se,že nic nezbylo. Ty jsou k sežrání již od pohledu. No pro pět, šest hladových a namlsaných ogarů na dva,tři dny tak akorát. Dodatečně DOBROU CHUŤ.
1.3.2012 20:31 vložil Konvalina L
Prokládali jsme to moravskou slivovičkou a druhý den toužili po švestkovejch knedlích....
1.3.2012 19:39 vložil Milan Flora
To musela být žranica, ani na to nechcu myslet...1*
1.3.2012 13:58 vložil Josef Laňka
..to je fakt,kvůli pěknému pokoukání musím točit počítačem,jinak vypadají skvěle****
1.3.2012 10:16 vložil Vít Hlavica
Příště tu fotku otoč,slintám jen na pravej koutek. :-))))
29.2.2012 22:36 vložil Konvalina L
No vždyť říkám je po klobáskách,abych v těch mrazech na čekané neumrznul,musel jsem vytvořit tukovou zásobu.Každý den jsem vdechnul čtyři nožky a přežil jsem ve zdraví....Co prasátka chodí vám tam něco??
29.2.2012 22:19 vložil Libor Zadražil
To jezdíš kolem, a ani nepřivezeš ochutnat :)
29.2.2012 21:29 vložil Zdeněk Zajíc
Nádhera:)! Co takhle recept, nechceš se s námi o něj podělit?!
29.2.2012 21:25 vložil Konvalina L
Neprovokuju,rád bych se rozdělil, ale už jsou všechny sež.ané.Co je merák a půl klobás pro pár pořádných chlapů:-)))))
29.2.2012 21:23 vložil Lubomír Stejskal
Dobrej výřad!!!
29.2.2012 21:20 vložil René Hlaváč
Další provokatér.....ale vypadají skvěle,tak dobróóó chuť
29.2.2012 20:47 vložil Konvalina L
Já ti dám ochutnávku!!!Jsou fantastický,pivíčko klobáska s hořčicí,okurka.No paráda...Ještě těď mám mastnou hubu
29.2.2012 20:34 vložil Veronika Šourková
:-)))) waw!!
29.2.2012 20:29 vložil Lukáš Turecký
Čekám ochutnávku poštou :-)
29.2.2012 20:26 vložil Roman Ščerba
To měla.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.