17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Za chvíli to začne
Za chvíli to začne
vloženo: 13.3.2017 11:15
autor: David Toman

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Letošní srnec
Letošní srnec
vloženo: 14.5.2020 16:58
autor: František Šmída

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letošní srnec


vložil: Váchal Václav
vloženo: 25.5.2019 18:12
zobrazeno: 6642x
hodnocení: 50 hlasů



Komentáře:

16.6.2019 21:44 vložil pavelll
Lovu zdar! Super fotka
13.6.2019 15:34 vložil Roman Macho
Lovu zdar ...
10.6.2019 07:42 vložil Lubomír Černý
Podle mě je tam navíc jen ten nůž.Klobouk,s krásnými kapkami deště či rosy, dost možná jen kryje nehezký výstřel,který by při správném uložení srnce na pravý bok,částečně znehodnotil,podle mého,velmi dobrou fotografii.Velmi dobrý srnec,pro mne daleko zajímavější než všichni obr šesteráci.Přeji Lovu zdar!
4.6.2019 10:15 vložil Roman Mančík
Lovu zdar.Ten nůž je tam proč ? Jako že ho tím zabil ?
28.5.2019 23:39 vložil Jan Horáček
Pane kolego Tataláku, souhlasím s vaší otázkou a dovolím si uvést svoji teorii (odpověď). Takové fotky a jim podobné, jsou pokusy o "umělecká zátiší" s úlovkem. Úlovek doplňují nejen klobouky, ale často i další lovecké proprietky - nožíky (viz. tato fotka), flintičky, lovecké brašny, triedry, ba i vystřelená nábojnice. Výsledkem takového "umění" je v 99 % kýč jak Brno. Málokdo si totiž při focení vzpomene na výrok, že v jednoduchosti je krása. A to nemluvím o velikosti úlomků, ať už za kloboukem nebo jako poslední hryz. Mnozí autoři fotek nejspíš žijí v domnění, že čím větší, tím lepší. Neznají, bohužel, myslivecké tradice. Lovu zdar.
27.5.2019 21:04 vložil Jindřiška Padalíková
Wau! Lovu zdar!!!
27.5.2019 14:35 vložil Ladislav Novák
Lovu zdar, parádní rarita !!
27.5.2019 06:30 vložil Petr Hruška
Lovu zdar!
26.5.2019 19:11 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
26.5.2019 15:42 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
26.5.2019 04:24 vložil Jaroslav Vlosovský
Trofej která hodně potěší...mně se fotka líbí....lovu zdar.
25.5.2019 21:29 vložil Jan Přikryl
Majstrstyk!!lovu zdar...
25.5.2019 21:00 vložil Stanislav Lesk
Lovu zdar!
25.5.2019 20:50 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!
25.5.2019 20:48 vložil Jaroslav Tatalák
Lovu zdar, parádní trofej. Jenom jedno. Chlapi, proč při focení pokládáte na ulovený kus místo úlomku na vstřelu nebo výstřelu klobouk?
25.5.2019 20:43 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar.
25.5.2019 20:28 vložil Svatopluk Schacherl
Lovu zdar, dobrá rarita, dávám kladný hlas.
25.5.2019 20:22 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR!!!!!
25.5.2019 19:37 vložil František Bezpalec,Mgr
Lovu zdar
25.5.2019 18:49 vložil Milan Jirmann
Tak to je opravdu parádní srnec a pěkná fotka. LOVU ZDAR!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.