17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
vloženo: 24.2.2012 01:46
autor: Ivan Hruška

úlovky (svět)

Přímorožec šavlorohý - Oryx
Přímorožec šavlorohý - Oryx
vloženo: 11.3.2014 11:07
autor: Anežka Pučálková

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362916 hlasování fotek (54 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Starý bukový pařez

Ahoj kamaráde....ale copak ,tváříš se nějak divně. Ale, tak jsem se na tebe těšil, jenom vjedu do lesa hned mě překazil náladu ten bordel, co tam zas někdo vyklopil......Vím o něm a taky vím, co myslivců a lesáků projelo kolem a zmohli se jen na to, napsat tam ..hovado. Hele kamaráde, už jsme ve věku a ty by ses neměl rozčilovat a v klidu si rozmysli, bys mohl s tím udělat. Ještě nějakou dobu tady musíme vydržet. Podívej se na mne, co já mám na sobě návštěvníků, houby, choroše, maliny a vedle sebe jedličku a dva boučky, které si tu zasadil a k vůli nim tady musím ještě nějakou dobu vydržet, oni mě potřebují. To samé je to i s tebou. Vím, že máš vnučku, která chce být myslivkyní a doktorkou zvířátek.....Máš zase pravdu kamaráde, ale k vůli tomu jsem nepřešel, chybělo mě povídání s tebou a potřeboval jsem od tebe slyšet zas nějakou tvoji lesní moudrost. ---Dlouho jsme si povídali a úplně jsem zapomněl na svůj vztek. Starý bukový pařez to na mě poznal a když jsme se loučili, řekl mě......přátelé se musí loučit s úsměvem a ne se vztekem v srdci a teď už tě propouštím, má nad čím přemýšlet a přijdeš na to ,že každé zlo je pro něco dobré. Měj se krásně a zas se někdy přijď na mne podívat.....
vložil: jiri rajs
vloženo: 12.10.2020 21:59
zobrazeno: 3244x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

15.10.2020 06:51 vložil Ladislav Bodi
1****
14.10.2020 19:20 vložil jiri rajs
Omlouvám se za chyby a překlepy v textu, příště si musím nejdříve vše přečíst než něco vložím.
13.10.2020 20:27 vložil Jiří Netík
Tož ještě mnoho krásných povídaček!!!!Jirko a hlavně zdraví!!!
13.10.2020 18:43 vložil Jindřiška Padalíková
Opatrujte se oba. 1*****
13.10.2020 16:03 vložil Vlasta Szo"keová
Moc pěkné 1****
13.10.2020 05:48 vložil Jaroslav Vlosovský
Jirko pěkně to tam zarostlo. A starý pařez je dobrým pomocníkem ostatním v jeho blízkosti...tak se opatruj....1***
13.10.2020 00:22 vložil Jiří Wenzl
Pravda - v aktuální epidemiologické situaci je rozumné navštěvovat obdobné přátele. Nevadí, že jsou infikovaní.
12.10.2020 22:09 vložil František Mlčoch
Dva pamětníci, co hodně znají....Zdravím Tě , Jiří!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.