17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Děněk evropský
Děněk evropský
vloženo: 10.12.2016 18:05
autor: Miroslav Novák

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Sluníčko občas hřeje
Sluníčko občas hřeje
vloženo: 9.3.2018 09:55
autor: Děda z lesa

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

*
*
vloženo: 31.5.2018 13:42
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní vábení

Přišel ve 21:15 na vábení drozda. Zásah zepředu na krk 70m 222R. Foto je jak si ustlal.
vložil: Milan Píša
vloženo: 1.6.2017 06:43
zobrazeno: 4840x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

13.6.2017 22:24 vložil petr marek
Lovu Zdar. Plný souhlas s p.I.Noskem
4.6.2017 13:04 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar! Jinak -
3.6.2017 15:16 vložil Ivo Nosek
Jedno slovíčko - mohlo být zústal a nikdo by se ani nepozastavil , natož křížkoval červeně. Plná ústa myslivecké etiky a mluvy a to základní ,jako je slušnost ve vyjadřování , urážky atd... to je zřejmě kodex pravověrců. To je smutné. Souhlas s Karlosem a P. Zmeškalem. Lovu Zdar
3.6.2017 10:44 vložil Karel
dalskopov ty jsi asi také jeden rádoby myslivec co?
2.6.2017 19:30 vložil Milan Píša
Dakslkopov-to je mi líto, ale třeba by s tím šlo ještě něco dělat. ;-)
2.6.2017 18:04 vložil dakslkopov
Píša - vůl volem zůstane.
2.6.2017 15:47 vložil Karel
Milane já si dělal srandu, to víš tady musíš psát a mluvit jen podle předpisů, jinak ti skoro natlučou.Čau Karel Ústí a klid ber to s rezervou.
2.6.2017 15:40 vložil Milan Píša
On je na sladké.
2.6.2017 12:12 vložil Ivo Nosek
Ty šprýmaři jeden , to si nikdo nevšiml ,že tam chybí barva. Co jsi Ferdovi slíbil za to pózování.?
2.6.2017 11:23 vložil Milan Píša
Daslkopov, to není hnus, to je lišák, seznamte se.
2.6.2017 10:50 vložil Milan Píša
Čau Karle. Ptáš se jak to tu mluvím? Jak všichni když si na nic nehrajou.
1.6.2017 22:02 vložil dakslkopov
No,to je hnus. Také za mluvu a projev záporný bod.
1.6.2017 15:16 vložil Karel
Lovu zdar, jak to tady mluvíš o ulovené zvěři že se nestydíš ! Pozdravuj Pavla. Čau Karel.
1.6.2017 10:48 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
1.6.2017 09:36 vložil Milan Píša
Používám turbomyškovačku Hubertus, ale nejsem si jistý zda mě tu někdo nenapadne že dělám reklamu.:-)
1.6.2017 08:21 vložil Kamil Plíšek
"ustlal" ale fuj, taková neúcta k ulovené zvěři. Záporný bod!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.